999 rezultate për

irina

Irina ylli i mbrëmjes në “Audi Night” (FOTO) Irina Shayk modelja bukuroshe ishte në mesin e shumë personazheve të njohur të cilët parakaluan në tapetin e kuq të “Aud
Plas sherri tek “Aspirinat” Chicharito shënoi golin e vetëm kundër Barcelonës për Leverkusen, por përfundoi si i çmendur në fund të sfidës. Bellarab
S'ka ndarje për Bradley Cooper dhe Irina Shayk Pavarësisht spekulimeve të shumta, burime pranë çiftit Bradley Cooper dhe Irina Shayk thonë se ata janë bashkë, por vetë
Aspirina eliminon njollat (VIDEO) Aspirina njihet si një produkt për cilësitë e saj mjekuese, por tretja e thërrmijave të Aspirinëskanë dhe një rol të rën
Irina Shayk magjepsëse në "London Fashion Week" (FOTO LAJM) I ka lënë të gjithë me gojë hapur performanca më e fundit superseksi e bukuroshes ruse Irina Shayk. Mbi pasarelën e “
Aspirina një mbrojtës i mirë ndaj sulmit në zemër Persona të cilët janë mbi moshën 50-vjeçare, duhet të marrin një dozë të ulët të aspirinës, që t'i mbrojë nga sulmi në z
Irina "total white" çmend New York-un (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë larg Cristiano Ronaldos Irina Shayk di si të shkëlqejë dhe të tërheqë vëmëndjen e gjithë botës. Super
Rrëfehet bukuroshja: Ronaldo e tradhëtoi Irinën me mua Diana Satilho është bukuroshja e radhës që ia nxjerr në "shesh" tradhtitë e Cristiano Ronaldos. Kjo bukuroshe braziliane
Bomberi shqiptar zyrtarizohet te "Aspirinat" Admir Mehmedi është transferuar te skuadra gjermane e Bayer Leverkusen. Sulmuesi shqiptar ka kaluar te ekipi i "aspirina
Irina Shayk, flet për lidhjen me Blatterin Irina Shayk ka folur për herë të parë për lidhjen e shumëpërfolur me Sep Blatter. Bukuroshja ruse i ka mohuar të gjitha
Të gjitha femrat e Blatter, mes tyre edhe Irina Shayk (FOTO LAJM) Presidenti i dorëhequr i FIFA-s, Sepp Blatter, ka qenë i dashuri i supermodeles ruse, Irina Shayk. Kështu shkruan e përd
Aspirina dhe roli i saj në organizmin tonë Stina e verës është e mbushur me rreziqe të ndryshme nga pickimet e insekteve. Nëse do të jeni viktimë e një pickimi të
Zyrtare / Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë çift (FOTO LAJM) Pas humbjes me Juventusin në Champions League, Cristiano Ronaldo merr një tjetër lajm jo të mirë. Pas ndarjes nga yll
Irina gjen pasardhësin e CR7-ës? (FOTO LAJM) Bradley Cooper është fotografuar në një takim special në Broadway me supermodelen Irina Shayk. Ylli i "American Sniper"
CR7 lejon ta puthë tifozja, Irina shkëlqen në New York (FOTO LAJM) Në një kohë kur Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë partnere në krah dhe lejon tifozet ta puthin, siç ndodhi në përfundim të
Irina nuk e ka mendjen te CR7, por tek... (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk ka një fizik të mrekullueshëm që çdo femër do ta kishte zili, kështu që nuk është aspak surprizë të
Cristiano, a të mungon Irina? (FOTO LAJM) U bënë rreth tre muaj që Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk nuk janë më bashkë dhe kjo gjë duket se ka ndikuar për keq te
Irina Shayk: Me Ronaldon ndjehesha e shëmtuar (FOTO LAJM) Intervista e Irina Shayk për gazetën "Hola" po bën shumë zhurmë në Spanjë. Pas ndarjes me yllin e Real Madrid Cristiano
Maska me aspirina e duhura kundër akneve Aknet në fytyrë janë një problematikë që të gjithë përpiqemi ta shmangim, dhe për këtë ne shumë mirë mund të përdorim ma
Ja çfarë shkakton konsumimi i tepërt i aspirinës Gjatë përdorimit të aspirinës duhet të bëjmë kujdes pasi shkaktojmë probleme të tjera anësore në organizmin tonë. Shumë