999 rezultate për

iphone

Samsung Galaxy S9 kopjon tipare të iPhone X Sipas disa burimeve të drejtuesve të kompanisë, celulari i ri Samsung Galaxy S9 do të ketë një kamerë dyshe, do të jetë
Apple shet gjithë sasinë e iPhone X që në ditën e parë pas debutimit Disa paralajmërime të valës së dytë kanë filluar për iPhone X përpara dërgesave javën e ardhshme në 14 tregje, duke përf
​Çmimet për riparimin e ekranit të iPhone X janë shokuese Informacionet më të reja zbulojnë se telefoni më i shtrenjtë në botë është iPhone X, së bashku me riparimin e pajisjes.
"Selfie" i iPhone X po tmerron përdoruesit IPhone X i ri ka mbërritur në duart e njerëzve dhe bashkë me të, edhe rezolucioni tepër i lartë i kamerës së përparme, o
Befason piktura e viteve 1860-të, tregon një grua që ecën me iPhone në dorë (FOTO LAJM) Në shikim të parë, duket një situatë e çuditshme, një grua e veshur me fustanin e shekullit të 19-të që ecën me sy të ng
Dështim i tillë nuk pritej, iPhone X "sillet çuditshëm" Kur është fjala për specifikimet, mund të thuhet se iPhone X i Apple përfaqëson “një pajisje bishë”. Megjithatë, përd
E gjitha një gënjeshtër, kjo është kostoja e vërtetë e iPhone X Ndërkohë që Iphone X është i shtrenjtë për tu blerë është dhe i shtrenjtë për t’u prodhuar, por jo aq i shtrenjtë sa ju
Cfare po ndodh? Përdoruesit e iPhone nuk mund të shkruajnë shkronjën "i" (FOTO LAJM) Përdoruesit e iPhone nuk mund të shkruajnë shkronjën "i". Sjellja e çuditshme ka shkaktuar tmerr dhe konfuzion në mba
Apple thyen përsëri rekorde shitjesh Apple sapo ka filluar të shes telefonin e ri Phone X i cili po pritet me padurim nga përdoruesit besnikë të kësaj marke,
Apple mund të bëhet korporata e parë bilionere në botë (FOTO LAJM) Aksionet e Apple u mblodhën me rezultatet më të mira se sa pritej në tremujorin e katërt dhe projektin e fuqishëm iPhone
Çmenduri, iPhone X shitet me çmim marramendës iPhone X është po shitet me çmim marramendës në eBay për rreth 1200 dollarë. Kjo vjen pasi tifozët e Apple thanë se j
Telefoni i Porsche kushton më shtrenjtë se iPhone Kompania gjermane më herët kishte nisur shitjen e telefonave të mençur të bazuar në Huaëei Mate 9 për rreth 1.400 euro d
Apple nuk mund të prodhojë më shumë se 20 milion iPhone X këtë vit Problemet me prodhimin dhe sensorët e teknologjisë së njohjes së fytyrës janë shkaktarët kryesor që çuan në shkeljen e p
Më në fund një lajm i mirë për fansat e iPhone X Problemi i Iphone X me memorien e perkohshme dhe atë afatgjatë është diskutuar seriozisht në botën e teknologjisë. A
Ngarkesa e fundit e Habilajve në 2017, si i gjetën koordinatat me Iphone Sipas dosjes së re për Habilajt, Këta të fundit kishin planifikuar një dërgesë të fundit në 2017. “Lidhur me këtë n
Dallimi mes Iphone 8 dhe X? Iphone 8 është më i lirë Padyshim që celulaët e rinj të Apple iPhone 8 dhe X, janë celularët e sezonit. Por është iphone X që po merr të gjithë v
iPhone X ua fsheh automatikisht njoftimet personave të huaj Falë teknologjisë së avancuar të Face ID, modeli i ri iPhone X nuk do të lejojë që dikush tjetër të shohë njoftimet tuaj
Galaxy S9 do të kopjojë shenjën mbrojtëse të modelit iPhone X Samsung Galaxy S9 do të jetë telefoni i parë Android, i cili do të kopjojë funksionin mbrojtës të modelit iPhone X, i ci
Apple i jep lamtumirën Touch ID Apple është gati ti thotë lamtumirë përgjithmonë Touch ID, sistemi i njohjes së gjurmëve digjitale që shërben për të zhb
Përdoruesit e iPhone bëni kujdes! Virusi i ri mund t'ju marrë Apple ID (FOTO LAJM) Përdoruesit e iPhone janë paralajmëruar për një lloj të ri mashtrimi që ka të bëjë në dhënien e ID-së së Apple. Kutit