999 rezultate për

intime

Arrestohet shqiptari në Itali, gjen videot intime të çifti dhe kërcënon gruan se… Policia italiane ka vënë në pranga një emigrant nga Shqipëria pasi akuzohet se u ka bërë presion një çifti Italian, duk
Stresi “kokë e këmbë” i dashuruar, zbulon foto intime nga Shën Valentini (FOTO LAJM) Stresi është një ndër këngëtarët shqiptarë të cilit femrat nuk i kanë munguar ndonjëherë. Dhe provë për këtë janë po
EMRI/ Përndoqi nënën e 2 fëmijëve, “maniaku” e pëson keq Dëshira për të patur lidhje me një grua, nënë e dy fëmijëve, i ka kushtuar jo pak, por një vit e gjysmë burgim, Alban Ha
Futbollistit të njohur i vjedhin profilin në Instagram dhe i publikojnë pamje intime (FOTO LAJM) Vjedhja e profileve në rrjetet sociale është bërë problem i madh për personazhet publike. Këtë herë pre e tyre ka rë
Ja kodi që duhet të thotë Donald Trump në momentet intime me Melanian (FOTO LAJM) Presidentët e SHBA-ve përdorin kode specifike kur duan të kalojnë kohë me bashkëshorten e tyre. "Shtëpia e Bardhë, l
Coentrao godet Ronaldon në vend të “gabuar” (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka kaluar një moment të “sikletshëm” në stërvitjen e fundit të Real Madridit, para ndeshjes me Malaga
E TMERRSHME/ 13-vjeçarja nga Durrësi: Babai më prek në vende intime dhe... Ditën e djeshme Policia e Durrësit arrestoi një 56-vjeçar, i cili është denoncuar nga vajza e tij 13 vjeçe për ngacmim s
Nëna e 2 fëmijëve rrëfen tmerrin: I riu më kërkoi seks, më sulmoi… Për tetë muaj me radhë, një 23-vjeçar është kthyer në makthin e një gruaje të martuar në Tiranë, duke iu qepur këmba-këm
Gazetarja e Cnn poshtërohet në aeroport, kontrolle në pjesët intime (VIDEO) Angela Rye, një nga analistet politike të Cnn ka publikuar në rrjetet sociale një video ku ajo shprehet se është ndjerë
I kërkoi lidhje intime gruas së divorcuar, Krimet e Rënda kërkojnë 3 vite burg për gjyqtarin Çobo Krimet e Rënda kanë kërkuar tre vite burg për gjyqtarin e Beratit Shyqyri Çobo, ndërsa ai akuzohet për "korrupsion pasiv
Tetovë / "600 euro ose do publikojë videon intime", vajza kërcënon 53 vjeçarin Një shtetas nga Tetova me inicialet I.S, 53 vjeç, ka denoncuar në polici një vajzë të re, e cila i ka kërkuar 600 euro,
Studentja lë të dashurin, ai hakmerret duke e shantazhuar me video intime Rikthehen historitë e lidhjeve dhe kërcënimeve me foto e video. Një histori të tillë ka përjetuar një vajzë, ku ish i da
"Seks me mua, ose të nxjerr videon intime", ja si ra në kurth ushtari Një pjesëtar i Forcave të Armatosura të Shqipërisë, është arrestuar pasi prej kohësh shantazhonte kolegen e tij, ushtare
Ushtari shantazhon kolegen: Seks ose të publikoj videon Mësohet se policia e Tiranës ka arrestuar sot një pjesëtar të Forcave të Armatosura pasi prej kohësh shantazhonte kolege
Prekte komshiet në pjesët intime në ashensor, ja dënimi për të moshuarin nga Tirana Ndoshta nuk e besoni, por edhe në Shqipëri funksionon Shërbimi i Provës dhe këtë e di mirë e do ta provojë në kurrizin e
Lidhja intime me gruan e biznesmenit/ "Si i zbulova ata që më vranë vëllanë" "Nëse do të gjesh të vërtetën kush ta ka vrarë vëllain, duhet të vish në Shqipëri”. Ylber Dervishi, vëllai i biznesme
E kërcënon në Facebook: Më jep lekët ose të publikova fotot intime Një i ri është prangosur, pasi ka kërcënuar me anë të rrjetit social Facebook një vajzë se do të publikonte fotot e saj
Kush ia bëri videon intime ish-kreut të Hekurudhave? Sa i takon skandalit seksual, pas dorëheqjes së Genc Alizotit, aktualisht drejtimin e Hekurudhave Shqiptare po e mbajnë
Stop produkteve për higjenën intime, shkaktojnë kancer Sipas një studimi 25 % e femrave përdorin produkte për higjenën intime, gjë që është shumë e rrezikshme. Është e ditu
E kërcënojnë me publikimin e fotove intime pas vjedhjes së Instagramit Një tjetër rast me publikimin e fotove intime është bërë me dije nga blutë e Tiranës, ku ndryshe nga rastet e tjera ku v