999 rezultate për

interit

Xhaka tregon të vërtetën për interesimin e Interit Granit Xhaka i ka mohuar spekulimet se ai do të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që Arsen
E fejuara e sulmuesit të Interit , zbulon linjat perfekte (FOTO LAJM) Në fushë spikat për grintën e madhe dhe golat e shënuar, ndërsa jashtë fushe, Lautaro Martinez shoqërohet me një femër m
Arsenal hyn në skenë për t'i rrëmbyer Interit dhe Milanit një lojtar (FOTO LAJM) Pas një viti e gjysmë në kampionatin kinez Yanick Carrasco duket se do të rikthehet në Europë. Për futbollistin belg jan
Sulmuesi 19-vjeçar i Interit na prezanton të dashurën seksi (FOTO LAJM) Sulmuesi Andrea Pinamonti mbylli një sezon mjaft të mirë në radhët e Frosinones, ku ishte i huazuar nga Interi dhe tashm
Arrihet marrëveshja, talenti shqiptar pranë Interit për 11 milionë euro Revista turke "Boxer", bën të ditur se Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit me origjinë shqiptare Elif
Një mal me para! Interit do t'i kushtojë mjaft shtrenjtë shkarkimi i Spalletit Interi do të detyrohet t’ia paguajë Luciano Spallettit hiç më pak se 25 milionë euro në kompensim, pasi do ta largojë at
Empoli barazon përballë Interit, Milani kalon sërish në vendin e 4 (VIDEO) Empoli ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit duke rrit shpresat e saj për të mbijetuar në Seria A dhe duke
Tifozët e Interit kërcënojnë: Nëse dështoni, duhet të largoheni të gjithë Interi do të luajë sezonin në 90 minuta ndaj Empolit këtë fundjavë. Zikaltërit kërkojnë të jenë në Ligën e Kampionëve vi
Conte shumë pranë emërimit trajner i Interit Antonio Conte është shumë pranë emërimit trajner i ri i Interit, sipas Sky Sports Italia. Sky Sports raportoi dy javë
Ylli i Bayern Munich pranë Interit Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng është shumë pranë largimti nga Bayern. Ai ka humbur vendin e titullarit teksa
Ndërron jetë futbollisti i Interit Ditë zie në Inter. Futbollisti i talentuar, Maicol Lentini ishte detyruar të largohet nga klubi në vitin 2017 për shkak
Boateng drejt Interit Mbrojtësi bavarez dha sinjale të qarta largimi nga Bayern Munchen në momentin kur kto të fundit festonin titullin e tetë
Napoli shënon dhe golin e dytë përballë Interit (VIDEO) Napoli po fiton 2-0 ndaj Interit në "San Paolo". Napoli ka shënuar tjetër gol ndaj Interit në ndeshjen që po zhvilloh
Ylli i Interit: Krenar që vesh këto ngjyra, nuk kam nevojë për agjent, kontratën e firmosa vetë Milan Skriniar është një nga shtyllat e prapavijës së Interit. Mbrojtësi me paraqitjet e tij ka treguar se është një
Arrihet akordi, ylli i Manchester City i thotë po Interit Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Lajm bombë nga Italia, Conte i thotë po Interit Kur u mendua se Antonio Conte ishte shumë pranë Juventusit tashmë e ardhmja e italianit ka marrë tjetër rrjedhë. Lajm
Zyrtare: Titullit i sezonit 2005-2006 në Seria A i mbetet Interit Kërkesa e Juventusit për të kërkuar rivënien në disktutim akordimin e trofeut të titullit kampion në Seria A në sezonin
Allegri debat me ish-lojtarin e Interit: S’mund të kopjojmë Barcelonën si majmunë Nuk duhet ndonjë njësi matjeje për të kuptuar se pse kishte aq pritshmëri për Alegrin pas ndeshjes… Mos ishte interes pë
Ranieri akuzon hapur Lacion: I hapi krahun Interit për "Triplete" Claudio Ranieri po tenton të kualifikojë Romën këtë sezon në Ligën e Kampioneve. Por Ranieri ka dalë hapur kunder Lac
Një gol larg shifrës historike, Ronaldo motivohet për t'i shënuar Interit Nuk e arriti kundër Fiorentinës, kështu që Ronaldo do të kërkojë kundër Interit golin e 600-të në karrierë. Ronaldo m