999 rezultate për

iniesta

Barcelona dëshiron super mesfushorin si zëvendësues të Iniestas Barcelona është e vetëdijshme se do ta ndjejë mungesën e Andres Iniestas sezonin e ardhshëm. Sipas mediumit britanik
Iniesta vlerësohet nga Villareal me çmim 45 dollarësh Skuadra e Zinedine Zidanes nuk e formoi tunelin e nderit në vizitën e tyre në Nou Camp javën e shkuar. Por këtë e bëri
Fjalët e Iniestas drejtuar Messit kur la fushën Andres Iniesta u zëvendësua në minutën e 75-të në El Clasicon kundër Realit, duke i lënë vendin Paulinhos. Duke u lar
Zyrtarizoi largimin nga Barcelona, kjo është aventura e re e Iniestas Andres Iniesta më në fund ka ndryshuar drejtim. Pas lamtumirës me Barcelonën në fund të sezonit ai mesa duket nuk do të
Nuk është Kina destinacioni i ardhshëm për Iniestan, do luajë 3 sezone tek ky klub U mendua se Andres Iniesta do të luante në Kinë, por negociatat kanë dështuar.Legjenda e Barcelonës do të luajë për tre
Iniesta i dhuron Ramosit fanellën e fundit në El Clasico Andres Iniesta ka zhvilluar ‘El Clasicon’ e fundit ndaj Real Madridit me fanellën e Barcelonës. Barcelona dhe Real Ma
Barcelona buzëqesh para El Clasicos Barcelona në prag të El Clasicos së radhës në kampionat ka mësuar se dy mesfushorët Iniesta dhe Coutinho do të startojnë
Në pritje të El Clasicos, Iniesta i mungon Barcelonës në seancën stërvitore ​Iniesta nuk kamundur të jetë në stërvitjen e Barcelonës para “El Clasicos” të dielën. Para kësaj ndeshje ka mu
Guardiola zbulon të ardhmen e Iniestas City lidhej me transferimin e mundshëm të Iniestas javën e kaluar, por ishte vetë mesfushori që tha se ai nuk do tëluant
Konfirmoi largimin nga Barcelona, lojtarët përqafojnë Iniestan (FOTO LAJM) Andres Iniesta dje njoftoi largimin nga Barcelona në përfundim të sezonit në një konferencë për shtyp të organizuar në q
Zidane vlerëson karrierën e Iniestas: E meritonte një "Top të Artë" Zidane nuk e ka anashkaluar dot pakomentuar largimin nga Barcelona të kapitenit, Andres Iniesta ditën e djeshme ku tha s
Neymar i jep lamtumirën Iniestas me plot dashuri Neymar nëpërmjet një postimi në Instagram i ka dhënë lamtumirën Iniestas, që në fund të sezonit aktual do të largohet ng
Zbulohet arsyeja pse Messi nuk ishte në lamtumirën e Iniestas Messi nuk u pa në lamtumirën e Iniestas. Sipas “Mundo Deportivo”, arsyeja e mungesës së tij ishte fakti se argjentina
Iniesta i premton Barcelonës: Këtë gjë s'ta bëj kurrë Iniesta ditën e sotme zyrtarizoi përfunimisht largimin nga Barcelona. Mesfushori legjendar ka qenë e lidhur me një lëviz
E gjithë karriera e Iniestas në një 1 minutë, a do i mbani dot lotët? (VIDEO) Kariera e Iniestas tek Barcelona do të përfundojë në fund të këtij sezoni. Spanjolli ka një karrierë pothuajse vjeçar
Midis lotësh Iniesta "plas" zemrën e botës: Ky është sezoni im i fundit, s'jam më i aftë fizikisht (VIDEO) Andres Iniesta zyrtarisht do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Një karrierë brilante e mbushur me sukse
Nesër Iniesta në një konferencë shtypi do të tregojë të ardhmen Sipas “El Mundo Deportivo” Andres Iniesta ka vendosur të zyrtarizojë largimin nga “blaugranat” këtë të premte nëpërmjet
Ramos pranon se Iniesta e ka merituar fitimin e Topit të Artë por problemi për të ka qenë emri Edhe Sergio Ramos është i trishtuar nga pensionimi nga Barcelona i Andres Iniestas. Rivaliteti i El Clasios nuk shko
Manchester City dhe Arsenali hidhen në sulm për Andres Iniestan Manchester City dhe Arsenal po tentojnë për të bindur Andres Iniesta për të kaluar në Premier League në vend që të trans
France Football i kërkon falje Iniestas që nuk i'a dha kurrë Topin e Artë Në edicionin e saj më të fundit, revista prestigjioze franceze e futbollit “France Football”, i ka kërkuar falje legjend