999 rezultate për

informacion

Daçiç: Bisedimet vazhdojnë kur të kemi informacione nga Prishtina për vrasjen e Ivanoviçit Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, tha sot se dialogu mes Prishtinës dhe Beogradit do të vazhdojë atë
Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviçin Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ra
Prokuroria serbe fillon hetimet, pritet të vijnë në Kosovë Mediat serbe raportojnë se Prokuroria e Serbisë për krime të organizuara ka nisur një hetim paraprak mbi vrasjen e kryet
Nëse keni informacion për vrasjen e Ivanoviçit fitoni mijëra euro Lidhur me rastin e vrasjes së z.Ivanovic, të ndodhur sot rreth orës 08:10 min, në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicë
Grabitja me dhunë në Korçë, policia vendos shpërblim për informacion Vazhdojnë hetimet për kapjen e autorëve të grabitjes së djeshme në Korçë. Policia bën me dije se ka vënë në dispozic
Mjeku rrëfen dy ditën e fundit të jetës së Enverit “Ishte e pamundur që një anëtar i ekipit të tij të tentonte helmimin”. Kështu u përgjigjet të gjitha pretendimeve dhe dy
Thaçi shqyrton faljen e dënimit për vëllezërit Ramadani dhe Kiqina Presidenti i vendit Hashim Thaçi pritet që së shpejti ta ketë në tavolinë mundësinë që t’u falë dënimin e mbetur dy vëll
Ministrja: Dorëzuam informacion në Speciale, në këtë datë presim aktakuzat e para Ministrja e drejtësisë në Serbi, Nela Kuburovic tha të martën se beson se, aktakuza e parë nga Gjykata Speciale do të pu
Policia jep detaje për vdekjen në Veri Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një person është raportuar i vrarë në veriun e Mitrovicës. Në vendin e ngj
"Anonymous Albania" sulmon Ramën: Kemi vjedhur informacione private "Anonymua Albania" ka sulmuar faqen e Kryeministrisë dhe e institucioneve shqiptare. "Anonymous Albania" ka njoftuar
E ndaluar! Fjalët që s'mund t'i thotë kurrë Donald Trump Sipas Washington Post, funksionarët e qendrës për kontrollin e sëmundjeve dhe parandalimin, një organizëm i rëndësishëm
Burrel/ Digjet punëtori i uzinës së ferrokromit, policia jep informacion për ngjarjen Një punëtor i uzinës së ferrokromit në Burrel ka pësuar djegie në disa pjesë të trupit gjatë punës. 62-vjeçari me ini
Putin falenderon Trumpin për parandalimin e një atentati Presidenti rus, Vladimir Putin falenderoi në telefon homologun e tij amerikan, Donald Trump për informacionet që i kaloi
Firmoset marrëveshja që do të ndihmojë emigrantët U firmos sot Memorandumi i bashkpunimit midis Ministrit të Shtetit për Diasporën Pandeli Majko, Ministres së Drejtësisë,
Dekonspirimi i aksionit, ish-kryeprokurori tregon kush mund ta ketë nxjerrë sekretin Ish-kryeprokurori Theodhori Sollaku ka komentuar dekonsipirimin e aksionit për arrestimin e tre ish-zyrtarëve të lartë t
Tërmet 6.9 ballë Një tërmet me fuqi prej 6.9 ballë sipas Rihterit ka goditur rajonin autonom të Tibetit, raporton Anadolu Agency (AA).
Rama, arsyeja pse "Top Channel" shkarkoi Ballën? Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas larg
Dokumentari i ri për "Grupin e Kumanovës" që zbulon informacione tronditëse për luftimet dyditore Emisioni ”Kod” i gazetares Snezhana Lupevska ka ngritur dilema të reja për ngjarjet që pëfunduan me dënime drakonike për
Inzaghi qetëson tifozët për Strakoshën, tregon nëse do luajë në Derbi Lazio mban frymën por me shumë mundësi, Thomas Strakosha do të jetë i gatshëm për ndeshjen derbi të së shtunës. Portieri
Policia e Kosovës nuk ka informacion për shqiptarin që iu bë atentat në Ekuador Mediat ekuadoriane kanë publikuar emrin e shqiptarit të cilit dyshohet se iu bë një atentat mafioz për pazaret e kokainë