999 rezultate për

inaugurimit

Luftanija më e frikshme në botë del jashtë përdorimit, vetëm një javë pas inaugurimit (FOTO LAJM) Vetëm një javë pas inagurimit të saj, luftanija më e përparuar teknologjike e marinës amerikane, “USS Zumëalt”, ka dalë
Donald është President, çfarë ndodh nga sot deri në janar Donald Trumpi është zgjedhur udhëheqësi i ardhshëm i botës së lirë, duke mundur Hillary Clintonin 279 me 218. Por ka një
AAK: Manifestimi i inaugurimit të presidentit është një cirk Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës përmes një deklarate për mediat thekson se manifestimi i sotëm për inaugurimin e Hashim
Arrestohen tre persona të dyshuar për hedhjen e gazit në shesh Policia ka vënë në pranga tre persona të cilët janë dhe të dyshuarit kryesorë për hedhjen e gazit lotsjellës në shëshin
Mysafirët në ceremoninë e inaugurimit të presidentit, zënë vendet e tyre (VIDEO) Sheshi "Skënderbe" në Prishtinë tashmë është mbushur me të ftuar që po marrin pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Hashi
Presidenti Thaçi shtron drekë (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shtruar një tavolinë të madhe me ushqime në një prej sallave të ndërtesës së Qever
Nishani e Jahjaga në ceremoninë e inaugurimit të Erdogan (FOTO-LAJM) Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani dhe presidentja e Kosovës Ahtifete Jahjaga morën pjesë dje në ceremo
Jahjaga në ceremoninë e inaugurimit të Erdogan Presidentja Atifete Jahjaga mori sot pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri të Turqisë Recep Tayyip Erdo
PA KOMENT/ Mbledhja e parë e parlamentit të ri të Koresë së Veriut (VIDEO) Parlamenti i sapozgjedhur i Koresë së Veriut ka mbajur të mërkurën në Phenian mbledhjen e parë të inaugurimit të përbërj
Thyhet pllaka përkujtimore për Mara Bunevën pak orë pas inaugurimit (FOTO) Mbrëmjen e djeshme në Shkup është thyer për të disatën herë pllaka përkujtimore për Mara Bunevën, patrioten bullgare nga
Mospajtime për mënyrën e inaugurimit të komunave në veri Autoritetet e qeverisë së Kosovës dhe përfaqësuesit e zgjedhur të serbëve të veriut nuk po arrijnë të pajtohen rreth mën
Memoriali “Postbllok”, Berisha: Nderim atyre që sakrifikuan për lirinë Kryeministri Berisha mori pjesë sot në inaugurimit të memorialit izolimit komunist i titulluar “Postbllok”. Duke folur n
Ivanov pjesëmarrës në inagurimin e Papa Frençesk I Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov mori pjesë në ceremoninë e inaugurimit të papës së sapo-zgjedhur F
Ivanov uron Obamën me rastin e inaugurimit të mandatit të tij të dytë Presidenti Gjorge Ivanov ka uruar homologun e tij të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Omama me rastin e inauguri
Kush i pergatiti fjalimin e inaugurimit te Obames? Eshte Xhon Favro, nje 27 vjeçare. Ai me siguri do të hyjë në histori si personi më i ri q&eum
Obama ne festimet me rastin e inaugurimit Ashtu sikurse ka bërë shpeshherë në muajt e fundit, Presidenti i zgjedhur foli hapur për sfidat