999 rezultate për

inat

Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
Të pandara, dy ish-velinat shqiptare bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) U njohën në emsioninin investigativ "Fiks fare" dhe tshmë dy ish velinat janë bërë të pandara. Anisa Mukaj dhe Brisei
Merkel bën deklaratën e fortë dhe shuan shpresat: Vaksinat nuk do të kenë efekt! Angela Merkel është shprehur e pashpresë për një mbarim të shpejtë të pandemisë së COVID-19. Duke u shprehur se tas
Rrahmani: Dueli kundër Shqipërisë është test për eliminatoret e Botërorit Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka thënë se ndeshjet e nëntorit do t’i shërbejnë skuadrës që të përgatitet për kualifi
Thaçi e Veseli në paraburgimin e Hagës, makinat e Eulex brenda selisë qendrore të PDK Dy makina të Misionit të BE për sundim të ligjit në Kosovë, EULEX janë në hapësirat e selisë qendrore të Partisë Demokra
Poza të parezistueshme, modelja kanadeze nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e s
Makinat fluturuese janë e tashmja (VIDEO) Nga dëshira për të zhvilluar një automjet që do të udhëtonte si në tokë ashtu edhe përmes ajrit, Klein Vision i Sllovaki
Më shumë joshëse se e frikshme, ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”. Ditën e d
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe
Me maska në mal, Rama publikon foton me Zahon dhe Lindën Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë në veri të Shqipërisë. Në Facebook, Rama ka publikuar nj
Franca futet në karantinë, makinat "përpijnë" Parisin vetëm pak orë para bllokimit (VIDEO) Trafik i rënduar ka kapluar Parisin vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri kombëtar në të gjithë Francën. Trafik
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
Njihuni me godinat "brutaliste" të ish-Bashkimit Sovjetik (FOTO LAJM) Në dekadën që pasoi fundin e Luftës II Botërore, një valë e re e ideve arkitekturore nisi të zbatohej në Mbretërinë e Ba
Rama e kthen në "inat" hallin e naftëtarëve: Kjo qeveri nuk bisedon me presione Kryeministri Edi Rama ka komnetuar nga Kuvendi grevën e naftëtareve, duke mos hequr dorë nga e vetja. Rama tha se ai
Dy minatorët dhe inxhinieri gjetën vdekjen në minierë, reagon Xhaçka Dita e sotme nisi me një lajm shumë të dhimbshëm për humbjen e jetës së dy minatorëve dhe një inxhinieri në minierën e S
Asnjë gjurmë, bllokohen në galeri tre minatorë Një inxhinier miniere dhe dy minatorë kanë humbur kontaktet me familjarët pasditen e sotme. Sipas policisë, “rreth or
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Si do të funksionojnë? Ja përgjigjet e pyetjeve mbi vaksinat anti COVID-19 Që në fazat më të hershme të pandemisë, vëmendja e të gjithë botës është fokusuar në prodhimin e një vaksine kundër Covi
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat Përfshihet nga zjarri një pikë servisi në aksin rrugor Elbasan- Metarlugji, në fshatin Katundi i Ri. Si pasojë e flakëve