999 rezultate për

imeri

U zbulua më në fund! E dini kush është “Bella” e Butrint Imerit? (FOTO LAJM) Këngëtari Butrint Imeri është një ndër këngëtarët e rinj më të preferuar të momentit. Ai është shumë i pëlqyer nga gjini
Butrint Imeri e quan djalë të tij Babadimrin! (FOTO LAJM) Këngëtari Butrint Imeri muajin e kaluar solli projektin e tij më të fundit “Xhanëm”, i cili u mirëprit mirë nga publiku.
"Katimerini": Në Greqi ka dallime të brendshme rreth çështjes së emrit të Maqedonisë Për problemet në jetën e brendshme politike në Greqi, për pritjet e Athinës nga Shkupi, për zgjidhjet e mundshme, për pr
Qytetarët rebelohen me votë kundër politikës Imer K. dhe Besmir B. janë pjesë e shumicës së kosovarëve që u janë përgjigjur me “rebelim demokratik” dy palë zgjedhjev
Mediat greke: Në mënyrë të përshpejtuar kërkohet zgjidhje për emrin Pas reagimeve të para pozitive nga raundi i djeshëm i bisedimeve për emrin në Bruksel, të mbajtur pas pushimit prej tre
Vidhet shkolla në Batincë, autorët lënë mesazhin e çuditshëm (VIDEO) Shkolla e fshatit Batincë ka rënë pre e vjedhjes ditën e sotme. Ndërkohë një letër është lënë nga grabitësit në dërra
Trangujt, kura e re ndaj alzheimerit Një vaksinë e bazuar në tranguj, raportohet se mbron njerëzit nga sëmundja e alzheimerit. Përveç sëmundjes së alzheim
"Katimerini": Athina e ndjek zhvillimin e ngjarjeve në Maqedoni dhe pret kompromis për emrin Periudha nga nëntori deri në shkurt do të jetë kyçe për aktivizimin e procesit negociues për kontestin me ermin mes Maqe
Grimeri i familjes Kardashian viziton talentin shqiptar Grimeri i njohur Ariel Tejada është duke vizituar Kosovën Ariel është njëri prej grimerëve më të njohur në SHBA dhe ësh
Produktet kozmetike që nuk duhet t’i përdorni çdo ditë Dihet shumët mirë që kur një femër gjen buzëkuqin, pudrën apo rimelin e përsosur, ajo do e përdorë çdo ditë deri sa prod
Aleanca për Shqiptarët konfirmon Mexhit Imerin për Studineçanin Kandidat për kryetar komune të Studineçanit nga partia e Ziadin Selës, Aleanca për Shqiptarët do të jetë afaristi Mexhit
Grekët mbrojnë Skënderbeun: Myslimanët shqiptarë janë loturq Mediat greke i kanë kushtuar jehonë debatit për mbulimin e monumentit të Heroit Tonë kombëtar, Skënderbeut, më rastin e
Nip e dajë në garë për të parin e Komunës së Studeniçanit Rexhep Memedi dhe Mexhit Imeri janë familjarë, konkretisht nip e dajë. Memedi i Lëvizjes Besa dhe Imeri i Aleancës për s
Mexhit Imeri kandidat nga Aleanca për Shqiptarët për komunën e Studeniçanit Sipas Agjencisë së Lajmeve Zhurnal mësohet se kandidat për komunën e Studeniçanit, nga radhët e Aleancës për Shqiptarët,
Media greke për vizitën e Kotzias në Shkup: Angazhime që të normalizohen marrëdhëniet me Maqedoninë Vizita e sotme e ministrit grek të Punëve të Jashtme, Nikos Koxias në Shkup është në kuadër të procesit për normalizimin
Bima e cila e mbron trurin nga depresioni, shqetësimi dhe sëmundja e Alzheimerit Me të gjithë stresin që ballafaqohemi në përditshmëri dhe rrjedhën konstante të informacioneve që i marrim në trurin ton
"Katimerini": Me nënshkrimin e Marrëveshjes Maqedoni-Bullgari, ekuilibri i Ballkanit po ndryshon Marrëveshja për fqinjësi të mirë dhe bashkëpunim, të cilën javën e kaluar në Shkup e nënshkruan kryeministrat e Maqedoni
E FUNDIT/ EULEX-i rrethon shtëpinë e Agron Sylejmanit, i dyshuar për vrasje të pasluftës Policia e EULEX-it dhe ata të njësive elite të Policisë së Kosovës, të veshur me maska kanë rrethuar shtëpinë e Agron Sy
Lëngu "magjik" që bën mrekulli me organizmin tuaj Uji në të cilin është zier orizi është i shkëlqyer kur keni viruse në stomak, pengon sëmundjen e Alzheimerit, është para
Vritet shqiptari në Itali, qëllohet me 4 plumba pranë banesës Është ekzekutuar me 4 plumba një shqiptar në Romë të Italisë. Mësohet se viktima Gasper Reçi 43-vjeç, u vra me armë zjar