999 rezultate për

ilda

"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
Ish-deputeti i PS-së u arrestua, reagon ministrja e Ramës Policia e shtetit ka njoftuar se ka kryer arrestimin e ish Drejtorit të Përgjithshëm të burgjeve Arben Çuko. Për këtë
Dalin skenat e nxehta mes Tunës dhe Vildanes, a u puthën vërtetë? (FOTO LAJM) Ata kanë marrë shumë vëmendje me skenat e tyre në videoklipin e këngës ‘Maria’. Përveç që në klip shfaqen me skena sh
Harrojini bikinit dhe fustanet e shkurtra, Ilda mbulohet me shami (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare. Shpesh e vënë në shenjstër për fotot proo
Tërboi publikun me skenat e nxehta me Tunën, sa u pagua modelja Videoklipi i fundit i Tunës është një klip plot skena të nxehta. Ajo shikohet në praninë e një femre brune, me të cil
I fiksoi të gjithë, ndjekësit kapin detajin tek këmbët e hapura të Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ild Bejleri tërhoqi jo pak vëmendjen gjatë pozimit të mbrëmshëm në Elbasan Arena gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Jor
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
Të famshme me puthje lesbikesh, kush janë VIP-et që do nxehin vjeshtën? (FOTO LAJM) Prej ditësh është lajmëruar se Tuna Sejdi do të publikojë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Seven Sara
As Rama e as Matilda, Gregori tregon pikën e tij më të dobët Gregor Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka zgjedhur ta jetojë jetën e tij larg zhurmës mediatike dhe asaj politike,
2 shtëpi në SHBA e 5 makina luksoze, kjo shqiptare jeton si princeshë Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese duke u kthyer k
E lidhur apo single? Ilda Bejleri ka më në fund një përgjigje Sa më shumë ajo tregohet hermetike për jetën private, aq më shumë e shton kureshtjen e publikut dhe fansave që e ndjekin
E fejuar prej një muaji, ish-banorja e BB habit fansat Ish-banorja e "Big Brother 1", Ilda Gega ndonëse kanë kaluar vite vazhdon të mbahet mend nga të gjithë. Tanimë Ilda
“Po thyhesh në mes”, Ilda e tepron me përgjigjen ndaj komentuesve Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithmonë është akuzuar për op
Mohoi operacionet plastike, si dukej Ilda Bejleri vite më parë Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithmonë është akuzuar për op
Ilda Bejleri tundet mes tufave me para (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Për Ildën dje ishte një ditë e veç
Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale. Kjo
E shkroi pak para se të vdiste, zbulohet letra e babit të Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti Fadil Kasemi. Ama
Matilda tregon thashethemet që "ftohën" martesën e saj Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie
Ilda Bejleri nga moderatore do të bëhet aktore? Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, si për anë