999 rezultate për

humbura

CR7 dopio-gafë, reagon Mourinho (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dështuar plotësisht në ndeshjen e parë çerekfinale të Copa del Rey kundër Valencias. Pavarësisht fi
PS: Privatizimi i HEC-eve, 125 milion euro të humbura Partia Socialiste është kundër shitjes së katër Hidrocentraleve të Ulzës, Shkopetit, Bistricës 1 dhe 2, ndërsa akuzon qe
Viti 2012, kilogramët e humbura nga VIP-at (FOTO-LAJM) Kemi shkruar shpesh për kilet e fituara apo të humbura nga personazhet botërore. Në këtë set fotografish, ju sjelllim di
100-Vjetori, Kralev: Të zëvëndësohen orët e humbura Orët e humbura të mësimit në shkollat fillore dhe të mesme në Tetovë për shkak të kremtimit të Ditës së Flamurit Shqipta
Berisha- Mrkiç: Të rikapim shanset e humbura Kryeministri Sali Berisha ka pritur sot në një takim mnistrin e Jashtëm serb Ivan Mrkiç ku u vu theksi në të ardhmen e d
Gjenden fosilet e humbura të Darvinit Prej 160 vitesh qëndronin të harruara në një kabinet dhe sot, krejt rastësisht disa shkencëtarë kanë gjetur fosilet e m
Aksidentet, 2 mijë jetë të humbura në 10 vjet Në rrugët e Maqedonisë në çdo tre ditë nga një person humb jetën. Në nëntë muajt e kaluar nëpër rrugët e Maqedonisë jetë
Mila Kunis rifiton shumë shpejt kilet e humbura Mila Kunis, aktorja protagoniste në filmin Black Swan së bashku me Natalie Portman, deklaroi se ka rifituar shumë shpejt
SHBA, në muajin gusht u rrit niveli i papunësisë Shkalla e papunësisë në sektorin shtetëror në SHBA në muajin gusht është rritur, pasi ekonomia ka pasur 54 000 vende pun
Shqipëria "qan" gjashtë pikët e humbura Shqipëria gjithmonë e më pranë vendit të katërt në grup. Pas barazimit 0-0 në Sl