999 rezultate për

humbura

Rrëfimi i pazakontë, shkrimtarja e njohur rrëfen 3 dashuritë e humbura Sot është shkrimtare por jeta e saj nuk ka qënë aspak e lehtë. Nga braktisja e nënës dhe rritjes jetime, tek 3 dashu
Invalidi i UÇK-së me dy këmbët e humbura, i lënë në harresë... Në 2001 shkuan në luftë për më shumë të drejta për shqiptarët por pas 16 vitesh, ata janë harruar edhe nga udhëheqësit e
Zbardhet vendimi për shkollat, ja si do të zëvendësohen orët e humbura Pas katastrofës me situatën gripale dhe vendimit të Ministrisë së Shëndetësisë për mbylljen e çerdheve, kopshteve e shko
Pezullimi i shkollës, Malaj: Orët e humbura do zëvendësohen Zëvëndminsitrja e Arsimit, Nora Malaj ka folur në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ për shtyrjen e nisjes së shkollave dhe
Forcat siriane rimarrin kontrollin në zonat e humbura në Aleppo Forcat e qeverisë siriane kanë rimarrë zonat në qytetin Aleppo, të cilat i kishin humbur gjatë luftimeve të fundit me re
Ronaldo, 16 penallti të humbura nga 103 të ekzekutuara Cristiano Ronaldo nuk arriti dot të shënonte nga pika e 11-metërshit të dielën ndaj Malagas dhe kjo ishte penalltia e 16
Përmbytje të mëdha në Itali, raportohet për dhjetëra të vdekur (VIDEO) Shiu i fuqishëm i rënë gjatë natës dhe në mëngjes në Kalabri, nga Corigliano deri në Rossano, ka shkaktuar përmbytje mas
Policia e Korçës në kërkim për dy të mitura Në qytetin e Korçës, dy të mitura rezultojnë të humbura prej dy ditësh, ndërsa prindërit e tyre tashmë kanë bërë kallëzi
Vendet ideale që ju duhet të vizitoni (FOTO LAJM) Dëshironi që të vizitoni vende që më të vërtetë do ju ngelin në memorie për një kohë të gjatë, atëherë mos nguroni të zg
Basha: Ngushëllimet më të ndjera për jetët e humbura Kreu i PD, Lulzim Basha, është shprehur se vrasjet sot në Paris ishin tronditëse, ndërsa PD qëndron përkrah Francës në l
Sa shumë penallti të humbura nga Messi (FOTO-LAJM) Messi është një ndër lojtarët më të mirë në botë, mbase edhe më i miri, por nuk është një ndër gjuajtësit më të mirë të
Ja 12 penalltitë që ka humbur CR7 (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka humbur 12 penallti në karrierën e tij dhe e fundit ishte ajo në Champions League kundër bullgarëve
Josa: Me Apoloninë, 2 pikë të humbura Mirel Josa, e ka të vështirë të besoj se skuadra e tij nuk shënoi me mundësitë që krijoi. Barazimi 0-0 ishte rezultat
Dokumentat e humbura, ja lista e emrave që mund ti gjeni në polici Policia e Tiranës ka bërë të ditur një listë dokumentash të humbura të cilat janë tashmë në dorën e policisë dhe pritet
Copa del Rey: 3 finale të humbura për Messin, 2 ndaj Realit Lionel Messi luan sonte në mbrëmje finalen e 17-të në karrierë dhe të katërtën në Kupën e Mbretit. Në "Mestalla", argjen
Zhduken dosjet e hetimit për 3 gjyqtarë Ministria e Drejtësisë kallëzon në prokurori humbjen e tre dosjeve të rëndësishme që kishin të bënin me inspektimin për
"Vajzat e humbura" , nga 617 persona vetëm 1 ofron ndihmë (FOTO) Dy vajza të vogla qëndruan për rreth një orë në një qendër tregtare në Londër, dhe ngjasonin me 2 vajza të humbura. Ata
PD: Qeveria të mbajë përgjegjësi për jetët e humbura në minierë Partia Demokratike shprehu sot ngushëllimet për familjarët e të rinjve, që humbën jetën në minierë ne Dardhas te Pograde
Gjendet pas 40 vitesh pluhuri i Hënës Kur Neil Armstrong dhe Buzz Aldrin ishin në vitin 1969 në Hënë morën me vete mostra të disa gurëve dhe pluhurit hënor. P
Ja klubet që kanë humbur më shumë finale Champions-i (FOTO LAJM) Finalja e sotme e "Wembley" mes Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen do të jetë finalja nr.58 e Champions League, ish Ku