999 rezultate për

hoffenheim

Reus bën heroin, Dortmund mposht minimalisht Hoffenheimin (VIDEO) Marco Reus i ka siguruar tri pikë Borussia Dortmundit. Dortmund kanë shënuar fitore minimale në udhëtim kundër skuadr
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Hoffenheimi zbret Bayernin me këmbë në tokë, i shënon "poker" golash (VIDEO) Bayern Munich ka bërë hapin e parë fals në Bundesliga këtë edicion. Pas triumfit në Superkupën e Evropës, Bayern Muni
"Tronditet" Bayerni, Hoffenheimi shënon golin e tretë (VIDEO) Bayerni ka pësuar edhe golin e tretë në minutën e 77. Për vendasit ka shënuar Kramaric. Kalendari i ngjeshur duket se
Për herë të parë pas dy vitesh, Lewandowski e nis nga stoli për Bayern Munchen Një diçka jo e zakonshme është parë në publikimin e formacionit të Bayern për ndeshjen ndaj Hoffenheim. Bavarezët njo
Dortmundi "turpërohet" në ndeshjen e fundit nga Hoffenheim (VIDEO) Hoffenheim kanë siguruar fitore 0:4 në udhëtim te Dortmund, duke siguruar kështu një vend në garat evropiane. Më i mi
Hoffenheim po shkatërron Dortmundin, Kramaric "poker" golash (VIDEO) Borussia e Dortmund është duke u turpëruar në shtëpi nga Hoffenheim. Miqta janë duke udhëhequr me rezultatin 0-4, me
Leipzig fiton ndaj Hoffenheim, forcon pozitat për Champions (VIDEO) RB Leipzig ka marrë tre pikë nga udhëtimi te Hoffenheim, duke fituar 0-2 në stadiumin "PreZero Arena". Kjo sfidë, u z
ZYRTARE/ Skuadra e Bundesligës largon trajnerin Në një deklaratë të shkurtër në Twitter, skuadra e Bundesligës konfirmoi se Schreuder i cili kishte qenë ndihmës nën tra
HISTORIA: Zbulohet pse të gjithë tifozët në Gjermani e urrejnë presidentin e Hoffenheim Në Bundesliga vazhdojnë ofendimet ndaj Dietmar Hopp, pronari i Hoffenheim, manjat i informatikës dhe personi i 96-të më
Tifozët në Gjermani e urrejnë presidentin e Hoffenheim për këtë arsye Fundjavën e kaluar, Bundesliga u dëmtua nga protestat kundër miliarderit gjerman, për të cilin tifozët besojnë se është
Ndodh sërish në Gjermani, ndërpritet ndeshja për shkak të banderolave fyese Përsëritet rasti i djeshëm në Bundesligë, ndeshja mes Herthës dhe Wolsbourg është ndërprerë për disa minuta për shkak të
Tifozët e Bayernit e ofenduan, presidenti i Hoffenheim i quan idiotë Presidenti i Hoffenheim, Dietmar Hopp, ka reaguar pas protestave të tifozëve të Bayern Munchen në ndeshjen e djeshme.
Bayerni fiton me rezultat tenistik ndaj Hoffenheim (VIDEO) Bayern vazhdon të shkëlqejë dhe duket se ka arritur kulmin e formës këtë sezon. Gjiganti bavarez ka mposhtur Hoffenhe
Ndërpritet ndeshja Hoffenheim – Bayern Munich, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Është ndërprerë ndeshja Hoffenheim – Bayern Munich. Kur rezultati po shënonte 0:6 dhe kishin kaluar më shumë se 80 mi
Bayerni po "shkatërron" Hoffenheimin, "poker" golash në 45 minutat e para (VIDEO) Bayern Munich është duke e shkelur Hoffenheimin në kuadër të javës 24-të në Bundesligë. Gnabry, Kimmich, Zirkzee dh
Zhgënjen Bayern Munchen, mposhtet nga Hoffenheim (VIDEO) Bayern Munich ka humbur me rezultat 1-2 kundër Hoffenheim sonte në Allianz Arena. Ishte një ndeshje ku mysafirët nga Hof
"Heshtje" në 'Alliaz Arena', Hoffenheim kalon sërish në epërsi (VIDEO) Shokohet Bayern Munchen, Hoffenheim ka arritur të realizojë për herë të dytë kundër bavarezeve duke kaluar përsëri në av
Dëmtohet Milot Rashica Ylli kosovar i Werder Bremenit, Milot Rashica, u detyrua të largohet nga fusha e lojës në minutën e 61-të të ndeshjes ku
Përfundon gjithçka, Dortmund siguron talentin e kombëtares gjermane E përditshmja gjermane "Bild" konfirmon se skuadra e Borussia Dortmund ka mbyllur marrëveshjen për blerjen e anësorit të