999 rezultate për

hoeness

Bundesliga, Bayern arrin akordin me Howedes Pas një kohe shumë të gjatë presidenti i Bayern Mynih, Uli Hoeness, duket se ka realizuar dëshirën e tij. Teksa ditë më
Bayern: Champions mbi gjithçka Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka bërë të ditur se objektivi kryesor i skuadrës së tij për këtë sezon është t
Hoeness: Pas 6 vjetësh më shumë para në arkat e klubit Një e ardhme më e ndritur pret Bayernin e Mynihut. Këtë e vë në dukje presidenti i shoqërisë, Uli Hoeness, sipas të cili
Hoeness apel Bajernit: Ruani vendin e parë Presidenti i Bayern Mynich, Uli Hoeness rrëfehet 360 gradë për momentin e mirë që po kalon skuadra bavareze por edhe për
Hoeness: Euro 2012 e fiton Gjermania Uli Hoeness beson se Gjermania është favoriti kryesor për të fituar Euro 2012, dhe thotë se e vetmja përfaqësuese që mun
Shpresoj që Robben të qëndrojë Presidenti i Bayern Munich Uli Hoeness beson se mesfushori i talentuar Arjen Roben do të vazhdojë kontratën e tij me Bay