999 rezultate për

heshtjen

Nora shuan heshtjen, ja detajet e klipit të ri (FOTO) Nora Istrefi së shpejti do të vijë për të gjithë fansat e saj të zjarrtë me klipin e saj më të ri. Këtë gjë ajo e ka njo
Eno Popi shuan heshtjen, flet për largimin nga “Wake up” Thashethemet për braktisje të emisionit tashmë i ka dhënë fund një herë e mirë Eno Popi, ndonëse prej kohësh po spekuloh
Elita Rudi shuan heshtjen për lidhjen me Bekim Balajn Bukuroshja Elita Rudi ka mohuar në mënyrë kategorike për lidhjen me Bekim Balajn. “E di që është folur deri sot për këtë
Brexit/ Mbretëresha Elizabeth thyhen heshtjen Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II pas vendimit të referendumit Britanik për të dalë nga BE, ishte ndër të paktet perso
Seldi shuan heshtjen: Ja pse u ndava me Dafinën Ka qënë vetë këngëtari Seldi Qalliu i cili ka konfirmuar të gjitha zërat se ai ishte ndarë me të fejuarën. Ai ka thë
Rike Roçi shuan heshtjen, tregon të vërtetën për Elseid Hysajn Modelja Rike Roçi mbetet ende ndër femrat më të preferuara të publikut shqiptar. Dekolteja e zbuluar e Rikes ka marrë
Bora Kokëdhima shuan heshtjen: Kam një vit që bashkëjetoj Bora Kokëdhima ka paralajmëruar se është fejuar. Bora ka thënë se fejesa do të bëhet në fund të gushtit dhe larg vëmendj
Mynyr Koni thyen heshtjen: Unë jam kërcënuar Rektori i ri i universitetit te Tiranës, Mynyr Koni, ka thyer heshtjen dhe ka folur per kërcënimin gjate fushatës zgjedh
Klosi thyen heshtjen: Ja pse u ndalova nga policia në vitin '94 Ministri Klosi, për të parën herë ka thyer heshtjen dhe është rrëfyer mbi ndalimin e tij vite më parë. Ai ka thënë s
Iva Aliko shuan heshtjen, rrëfehet për të dashurin deputet Iva Aliko është një emër jo pak i dëgjuar, kjo edhe për deklaratat e saj provokuese që ka dhënë në emisione të ndryshme
Mos e keqpërdorni heshtjen time parimore Nga Jakup Krasniqi Dardan Molliqaj në shkrimin e tij më titull: “Si po bitiset Nisma?”, të botuar në “Zëri”, në mes t
Getoari shuan heshtjen, flet për raportin me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Getoari i cili është në një marrëdhënie me moderatoren Marina Vjollca, madje kanë nisur edhe bashkëjetesën u përfol për
Xhesika Ndoj thyen heshtjen, rrëfen takimin në bregdet me Ilir Metën U përfol gjatë lidhur me takimin e rastësishëm ose jo të këngëtares Xhesika Ndoj me kreun e Kuvendit, Ilir Meta. Por vet
Ronela Hajati shuan heshtjen për bashkëjetesën Ronela Hajati ka thyer heshtjen dhe ka folur për një lidhje të mundshme që pretendonin mediat rozë, me Young Zerkën. Par
Ingrid Gjoni shuan heshtjen për familjen (FOTO LAJM) Ingrid Gjoni është kujdesur shpesh që jeta e saj private të mos jetë pjesë e mediave rozë. Por ndryshe nga herët e t
Jahjaga: Bashkërisht thyem heshtjen për të dhunuarit e luftës Presidentja në ikje e Kosovës, Atifete Jahjaga me rastin e 8 marsit, ditën e gruas ka marrë pjesë në seancën solemne të
Gjebrea thyen heshtjen, ja si u përgjigjet shikuesve për Rrokun Gjatë së dielës, moderatori Ardit Gjebrea shkaktoi një fortunë të madhe lidhur me intervistën me Marjan Rrokun. Moderato
Robert Berisha shuan heshtjen, flet për ndarjen me Norën U përfol për një ndarje të mundshme dhe se Nora Istrefi ishte zhvendosur në një banesë tjetër së bashku me vajzën e vogë
Mourinho thyen heshtjen:”Do të rikthehem në futboll” Jose Mourinho ka thyer heshtjen e tij që kur u shkarkua nga Chelseae premtoi se ai do të kthehet në futboll shpejt. Mour
Flori shuan heshtjen, flet për sherrin me Stinen Flori Mumajesi ka zgjedhur që të reagojë pas një kohe të gjatë heshtje, në lidhje me incidentin që u krijua në "Kënga Ma