999 rezultate për

heret

Di Francesco zbret me këmbë në tokë tifozët: Herët për të folur për Kampionat Roma po kalon një moment mjaft të mirë, pasi në Serinë A po tregohet cinike, duke fituar shpeshherë me rezultat minimal,
Teli: Vllaznia të gjejë sulmues në janar Ish-futbollisti i Vllaznisë dhe Kombëtares Shqiptare dhe një nga ish-anëtarët e Bordit Drejtues të kuqebluve, në një int
Inzaghi: Llogariteni se jemi dhe ne aty për titull Simone Inzagi po kalon një moment fantastik në krye të Lacios, ku ka marrë 22 pikë në 9 javët e para, po aq sa Juventusi
Conte: Unë jam ndryshe nga ish-menaxherët e Chelseat Antonio Conte pretendon se është ndryshe ndaj paraardhësve të tij tek Chelsea. Mungesa e transferimeve të verës nga C
Prokuroria nuk e shqetëson me hetime QKUK-në për vdekjet Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, pronarit të kompanisë “Bubeari Komerc”
Marshime masive kundër referendumit të Katalonjës Dhjetëra mijëra qytetarë spanjollë po zhvillojnë tubime masive kundër pavarësisë së Katalonjës, pas referendumit të së d
Presidenti i Olympiacos: Hasin duhej ta shkarkoja më herët Besnik Hasi pati një eksperiencë të shkurtër dhe mjaft të diskutuar në krye të skuadrës së Olympiacos, duke u larguar me
Pritet mbyllja e kompanive koreano-veriore në Kinë Qeveria kineze ka ndërmarrë sanksione të reja ndaj Koresë së Veriut në shenjë kundërpërgjigje ndaj testimit të armëve, n
Isco: Ndjejmë ankth në Bernabeu Isco ka zbuluar se Real Madridi shpesh ndihet nën ankth në Bernabeu kur nuk shënon herët para tifozëve. Real Madridi
Samsung nxjerr Galaxy S9 në Janar Pasi nxori në treg telefonin e ri, Galaxy Note 8, Samsung pritet që të hedhë në treg dhe modelin e ri Galaxy S9. Në n
Ulen sërish siguracionet, çmimet zbresin në 11 700 lekë Siguracionet e makinave janë ulur sot me 30% në tregun vendas nga ana e kompanive të sigurimit. Bëhet fjalë për sigur
Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët se zakonisht? Telefoni i ri premium nga Samsung, Galaxy S9 – mund të debutojë edhe më shpejt se sa besohej më parë, thuhet sipas një r
Thaçi zhvillon takimin e parë me Vuçiç Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiq tashmë janë takuar këtë mëngjes në ndërtesën e Shë
Pazari i Ri i Tiranës në një nga revistat më prestigjioze të gastronomisë italiane: Një nga xhevaherët e Ballkanit “Gambero Rosso”, një nga revistat më prestigjioze të gastronomisë italiane, që prej 20 vitesh ofron guida të restorantev
Njoftim i rëndësishëm për tifozët që do të jenë në stadium gjatë ndeshjes Shkëndija-Milan KF Shkëndija dhe Ministria e Punëve të Brendshme, me qëllimin për të shmangur rrëmujat e padëshiruara gjatë super përbal
E FUNDIT/ Një 15 vjeçar theret me thikë në Prishtinë Një 15 vjeçar është therë me thikë tek “Parku i Ri” në Prishtinë, pasi një mosmarrëveshje me një bashkëmoshatar të tij n
Si të zgjohemi herët në mëngjes Gjumi i mëngjesit është i mirë për të gjithë të gjithë kërkojmë që ai orar të zgjatet sa më shumë dhe për këtë gjithmonë
Puberteti i hershëm tek vajzat paralajmëron këtë sëmundje në të ardhme Periudha e pubertetit karakterizohet nga jo pak ndryshime si për femrën ashtu dhe për mashkullin dhe si e përjeton një f
Sadija rrëfen psherëtimën e fundit të Dritëro Agollit: Prap po zihen këta?! Dritëro Agolli e ka një mesazh përherë për socialistët. Edhe pas fitores së zgjedhjeve të 25 qershorit, ndonëse nuk ësht
Zbulohet arsyeja pse Armela është në spital (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e Big Brother, Armela Hyseni pak më parë postoi një fotografi nga spitali Amerikan pa e treguar arsyen