999 rezultate për

haziri

Abdixhiku ia thotë shkurt e shqip Lutfi Hazirit: Nuk i heq asnjë fjalë Deputeti, Lumir Abdixhiku i ka reaguar matur Nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, i cili tha një ditë më parë se depute
Ky shqiptar shkon ende në shkollë 56-vjeçari Shemsi Haziri ishte njëri nga të dëbuarit nga Kosova, i cili tani jeton në Gjermani rrëfen se si ulej në bank
Haziri godet politikanët e Kosovës: O të korruptuar lexoni këto fjalë të mijat Kreu i komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit nuk i ka pëlqyer ideja që gjoba e Xherdan Shaqirit e Granit Xhakës me nga 10 m
Hazirit ia rrahin drejtorin në zyrë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dënuar sulmin e djeshëm, që sipas tij, është bërë nga disa persona ndaj
Haziri përveç mijëra eurove në banka ka trashëguar 10 parcela toke nga familja Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri është ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencionin kundër korrupsionit. E
Vazhdon përplasja PDK-LDK, përfshihet edhe Uran Ismaili Nënkryetari i PDK-së, njëherësh ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili ka reaguar ndaj disa deklaratave të Lutfi Hazirit,
Haziri në emër të LDK-së kërcënon PDK-në Pas deklaratave të mbrëmshme nga ministri i PDK-së, Abelard Tahiri, se kjo qeveri e tanishme nuk ka asnjë rrezik që të r
Hazirit nuk i intereson, ia vazhdon mandatin drejtorit me aktakuzë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka bërë prezantimin e ekipit të ri të drejtorëve komunalë. Haziri që po
Kur do të ketë zgjedhje në LDK, flet Lutfi Haziri Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë që LDK është më unike se kurrë dhe se përçarjet e përfolura në publik në kët
I akuzuari i rastit Monstra, Fejzi Haziri arrestohet në Klinikën e Pulmologjisë Fejzi Haziri i akuzuar në rastin “Monstra” dhe i cili ishte i dënuar me vendim të plotfuqishëm prej 6 vjet e gjysmë burg
Krizë në LDK, Lutfi Haziri kundër Vjosa Osmanit Lufta për të parin e LDK-së po del të jetë edhe më e ashpër se që mendohej. Pas Gazmend Muhaxherit, edhe Lutfi Haziri n
Njëri nga këta mund të jetë kryetari i ardhshëm e LDK-së, takimi misterioz Në Lidhjen Demokratike të Kosovës ka filluar gara për të parin e partisë, edhe pse zgjedhjet e rregullta të brendshme en
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Lutfi Haziri pezullon nga detyra dy zyrtarë të komunës, mësoni arsyen Kryetari i komunës Lutfi Haziri ka pezulluar nga puna Valon Shefkiun dhe Salih Kqikun pasiqë ndaj dy zyrtarëve është ngr
LDK nuk e duron dot Haradinajn në pushtet, bën thirrje për rrëzimin e tij Lidhja Demokratike e Kosovës i ka paralajmëruar subjektet tjera politike se ajo është e gatshme për t’u futur në garën e
Lutfiu jep lajmin e madh, Gjilani do të vëzhgohet nga 100 kamera 100 kamera të sigurisë do të vendosen në qytetin e Gjilanit, insvestim ky nga ICITAP-Ambasada Amerikane, në vlerë prej 8
Mentor Haziri përkrah Dua Lipës Një tjetër emër që po shënon suksese të mëdha në arenën ndërkombëtare është ai i Dua Lipës. Këngëtarja është shumë e
Nënkryetari i LDK-së thotë se dëshmitari nuk është i besueshëm Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prok
Haziri: E shumë anëtarë të tjerë nga OVL mendojnë si Rasim Haradinaj Një deklaratë e nënkryetarit të OVL-së së UÇK-së, Nasim Haradinajt, për vrasjen e zyrtarëve të LDK-së që nga paslufta, k
Haziri hedh poshtë mundësinë e liberalizimit të vizave në muajin mars Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri është shprehur pesimist për liberalizimin e vizave gjatë muaj