999 rezultate për

hasani

Enver Hasani akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim Kreu i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani po hetohet për dy raste të ndryshme nga Prokuroria Speciale për keq
VV-ja aksion për “Kushtetutën e Republikës së PDK-së” (FOTO LAJM) Lëvizja Vetëvendosje thekson faktin se nenet e Kushtetutës së Kosovës janë ndryshuar sa herë që i duhej dhe i konvenont
Ja 5 kërkesat e Opozitës, mes tyre edhe shkarkimi i Kuçit dhe Hasanit Përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri dhe Dardan Molliqaj, u takuan sot me përfaqësuesit e AAK-së, Ramush H
Shqiptarët në Luginën e Preshevës janë të diskriminuar Përfaqësuesit e Komisionit Parlamentar për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini dhe Sport, pranë Parlamentit të Kos
Vetëvendosje: Enver Hasani të japë dorëheqjen, ja shkeljet Lëvizja Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e kryetarit të Gjykatës Kushtetuese Enver Hasani. Sipas saj, Hasani ka kryer disa
I riu rrihet nga policia pse gërvishti makinën e zv.drejtorit të policisë së Korçës (VIDEO) UPDATE - Mësohet se Hyseni pas përplasjes që kishte më të riun, ka thirrur grupin e gatshëm, i cili ka ushtruar dhunë mb
Foto nga familja Hasani që lufton në Siri (FOTO LAJM) Familja Hasani nga fshati Grabanicë i komunës Klinës, ka dhjetë anëtarë të saj që luftojnë në Siri, përfshirë gra dhe fë
Familja dhjetë anëtarëshe nga Grabanica i bashkohet ISIS Dhjetë anëtarë të familjes Hasani, nga fshati Grabanicë të komunës së Klinës, së bashku me gra dhe fëmijë të mitur i jan
Hasani kërkon sqarim për Masakrën në Dubravë Deputeti nga radhët e PDK-së, Nait Hasani, ka kërkuar në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës që të zbardhet Masakra e
Kaloi 7 vjet në burg, shpallet i pafajshëm (VIDEO) Flamur Hasani nga Ferizaj është akuzuar se ka vrarë të dashurën e tij, një akuzë që ai e kishte mohuar vazhdimisht. P
Rrëfimi i rrobaqepësit që qepi uniformat e ushtarëve të UÇPMB-së (VIDEO) Në ish-ndërmarrjen shoqërore “Kosovka” të Kamenicës u qepën 2 mijë e 500 uniforma të UÇPMB-së gjatë rezistencës së armat
Enver Hasani, Arsim Bajrami e Haki Demolli fshehin vendet e punës (FOTO LAJM) Kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami dhe Ministri i FSK-së, Haki Demolli nuk
Hasani: Gjykata Kushtetuese u sulmua me gjuhë të ashpër (VIDEO) Duke folur për emisionin "Betimi për Drejtësi", kreu i Gjykatës Kushtetuese Enver Hasani ka komentuar situatën politike
Kërcënon gruan, 6 muaj burg D.M nga komuna e Zvecanit është dënuar me 6 muaj burg për shkak se ka kërcënuar bashkëshorten e tij. Zëdhënësi i Gjyk
Skandal, Enver Hasani kërkon favore seksuale për notë? (VIDEO +18) Një vajzë, studente ka rrëfyer në mënyrë tepër tronditëse se ish-rektori i UP-së dhe kryetari i Gjykatës Kushtetuese të
1.300 zyrtarë të Kosovës dyshohen për korrupsion Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsionit (AKK), Hasan Preteni në një intervistë për “Epokën e re” ka bërë me dije se në
Surroi: Turp janë Hashim Thaçi, Jahjaga dhe Hasani Publicisti Veton Surroi e ka quajtur "trekëndësh banaliteti" treshen Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga dhe Enver Hasanin.
Ja si tallet Vetëvendosje me Hashim Thaçin dhe Enver Hasanin (FOTO LAJM) Lëvizja Vetëvendosje ka zgjedhur një mënyrë të sajën për të sulmuar Hashim Thaçin dhe kryetarin e Gjykatës Kushtetuese l
Enver Hasani ikën në Vjenë Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, me ftesë të Akademisë Diplomatike të Vjenës ka ikur në kryeqyt
Mustafa mbron Enver Hasanin Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka mbrojtur kryetarin e Gjykatës Kushtetuese, duke thënë se santazhet apo kërcënimet ndaj