999 rezultate për

hasani

Kryeprokurori i përgjigjet Enver Hasanit: Po të hetojmë që nga viti 2012 ​Prokuroria e Shtetit ka reaguar, pas akuzave të ish kryetarit të Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, i cili ka ak
Bisedime teknike për "plogështinë" e zbatimit të marrëveshjeve Me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, në mungesë të vullnetit për të zbatuar disa nga marrëveshjet e arritura ndërmjet
Dika: Budallallëku i një gjykatësi që pohon degjenerimin e gjykatave nga BDI Anëtari i RDK-së, Artan Dika, ka ironizuar dhe kritikuar ashpër sjelljen e gjykatësit të Gjykatës së Apelit të Gostivari
Pas letrës dërguar Canës, vjen dhurata për vajzën e sëmurë Pas publikimit të një letre, ku një baba i kërkonte Lorik Canës t’i blinte një karrocë vajzës së tij, vjen edhe dhurata
Hasani: Qëndra për emigrantët në Preshevë, plan i errët i Beogradit Nga Mr.Sc. Refik HASANI - Paralajmërimi se në Preshevë do të ndërtohet një qendër për emigrantët, me kapacitet 400 mijë
Tifozët polakë bërtitën “Kosova është Serbi” dhe “Vrisni shqiptarët” (FOTO LAJM) Tifozët polakë nuk ishin krejt të pafajshëm, kur u sulmuan nga ata shqiptarë, para ndeshjes së Europa League ndërmjet Ku
Hasani shpërthen kundër EULEX: Organ i korruptuar dhe kriminal Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, e ka quajtur misionin e EULEX-it organ të korruptuar dhe kriminal. Gjatë debatit për
Nait Hasani le mbledhjen e PDK-së Në mbledhjen e thirrur nga kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, për të diskutuar mbi themelimin e G
Njeriu që u vetëvra në Fushë Kosovë ishte boksieri Denis Hasani Gazeta "Zëri" mëson se personi që kreu vetëvrasjen dje në Fushë Kosovë është boksieri, Denis Hasani. Ngjarja ka ndodh
Hasani: Po kërkojnë të bëjmë vetëvrasje me dorën tonë Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, është shprehur në senacën e sotme parlamentare se, teksa kujtohet masakra e Srebrenicë d
Ja axhenda e aktiviteteve për Ditën e Komunës Gostivar Shefi i kabinetit të kryetarit të Komunës së Gostivarit, z.Bashkim Hasani përmes një konference për mediat shpalosi agje
"Bomba 38" / Bisedat e Ali Ahmetit, Musa Xhaferit dhe Beqir Hasanit (VIDEO) Në videon e mësipërme mund të dëgjoni audion e plotë nga "bomba 38" e LSDM-së, e cila goditi fuqishëm partinë shqiptare
"Bomba 38" / Beqir Hasani: Do ta vras me kallash Safet Izetin Lideri I LSDM-së Zoran Zaev ka publikuar edhe një bisedë për të cilën pretendon se është mes zëevndëskryenministrit Musa
Ali Ahmeti ndërmjetëson te Beqir Hasani për të shitur një objekt me çmim 1000 euro m2 Arsyeja e durimit që BDI duron tekat e VMRO-DPMNE-së janë interesat personale të liderit të Ali Ahmetit dhe funkacionarë
Hasani: Nuk do të jem ambasador në Turqi Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, e ka përgënjeshtruar lajmin se ai do të jetë ambasador i Kosov
Maqedonia mposhtet nga Sllovakia, shënon Ademi (VIDEO) Maqedonisë ka pësuar humbje me rezultat 2-1 në ndeshjen kualifikuese për "Euro 2016" në kuadër të Grupit C të zhvilluar
Ceremoni lamtumire për Enver Hasanin Me rastin e përfundimit të mandatit të kryetarit të Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasanit, të martën, më 16
Hasani: Do ta vrisja Sekiraçën nëse me jepej rasti Në ditën e dytë të dëshmisë kundër Enver Sekiraçës, ish-polici Besnik Hasani ka deklaruar se do ta vriste atë në rast se
Hetim i veçantë për Enver Hasanin Kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, ka dalë ditën e djeshme para një kolegji prej tre gjyqtarësh të Gjykatës
Blushi: Rilindja u hasanizua Deputeti i Partisë Socialiste Ben Blushi, në shkrimin e tij të radhës ka analizuar zgjedhjen e kandidatit të shumicës pë