999 rezultate për

hamburg

Bayerni shkatërron Hamburgun (VIDEO) Bayern Munich ka mundur të mposhtë me rezultatin e thellë 5-0 në “Allianz Arena” ekipin e Hamburgut. Bavarezët kanë d
Bayern-Hamburg, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kampionati i kampionëve të Botës starton mbrëmjen e sotme me Bayern Munchen ekipin për tu mundur. Kampionët janë ekipi p
Ja kush janë dy ekipet e njohura që kërkojnë Lilën Mbrojtësi shqiptar, Andi Lila ende nuk e ka gjetur klube e ri, por duket se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur për t
Pamje shokuese, fshin tokën me bukën e hamburgerit dhe i'a çon klientit (VIDEO) Pasi të shikoni me vëmëndje këtë video, me shumë siguri ju do ta keni të vështirë që të konsumoni një hamburger. Një
4 vëllezërit shqiptar ndiqen nga ekipet e mëdha (FOTO LAJM) Ata janë ende fëmijë, por talenti i tyre për futboll po zhvillohet dita-ditës. Video të shumta në Youtube tregojnë se si
Përleshje mes serbëve e kosovarëve në një kamp në Hamburg Policia e Hamburgut ka bërë të mundur pengimin e një përleshje masive që ka ndodhur mes serbëve dhe kosovarëve në një ka
Behrami "fundos" Hamburgun (VIDEO) Skuadra e Hamburgut është fundosur edhe më shumë në fundin e renditjes në Bundesligë pas humbjes së sotme ndaj Werder Br
Ja vendimi i Hamburgut për Behramin Klubi gjerman i Hamburgut ka vendosur që të mos marrë asnjë masë për futbollistin zviceran Valon Behrami. Shqiptari i
Vrasje në Hamburg, betejë mes shqiptarësh për kontroll prostitucioni Qyteti detar i Hamburgut në Gjermani njihet për faktin që ka rrjetin më të madh të prostitucionit në këtë shtet dhe prej
Bayern-Hamburg, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Jugu do të “takohet” me veriun. Bëhet fjalë për një nga përballjet e Bundesligës së kësaj jave, atë mes kryesuesve të Ba
Kreu i AK në Hamburg: "Pasaportë për çdo shqiptar" Pas tubimeve në Vienë, Baden, Bruksel e Berlin, Aleanca KuqeZi ka mbërritur në Hamburg në fushatën e saj "Autokton, mbi
Çfarë po ndodhë me të kaluarën tonë?! nga Fadil Lepaja “Çfarë po ndodhë? A ka të ardhme e kaluara jonë e ndritshme?”, kështu, tepër i shqetësuar për të kal
Hamburg-Bayern, tifozi sulmon Ribery-në (FOTO-VIDEO) Bayern Munchen nuk toleron aspak dhe, pas dominimit në Bundesliga, ka hedhur një hap para drejt raundit të tretë të Kupë
Hamburger me ngjyrues apo jo? Mc Donald’s shuan kureshtjen (FOTO LAJM) Padiskutim që mbetet një ndër ushqimet më të kërkuara, por kjo nuk e zbeh aspak hijen e dyshimit se me çfarë produktesh
Ebola, 25 të izoluar në "Super 8", mes tyre edhe një foshnje Sonte vonë duhet të arrijnë rezultatet nga analizat e kryera në Hamburg të Gjermanisë, të cilat duhet të tregojnë arsyen
Hamburg mposht Dortmundin (VIDEO) Dortmundi është edhe zyrtarisht në krizë të thellë, pasi që ka pësuar humbjen e radhës në Bundesliga nga Hamburgu. Dort
Hamburg, trajneri përjashton Behramin Valon Behrami është vitkima e parë e trajnerit të ri të Hamburgut, Josef Zinnbauer, i cili pasoi Mirko Slomkan, i largua
Merr infeksionin nga mishi i hamburgerit, shpërfytyrohet 34 vjeçari (Pamje të rënda) Një infeksion shumë i rëndë i cili kishte ardhur si pasojë e mishit të hamburgerit, për pak sa nuk i ka marrë jetën një
Zyrtare: Holtby tek Hamburg Lewis Holtby është transferuar nga Tottenham për tek klubi gjerman Hamburg. 23-vjeçari u shpreh para disa ditësh së ë
Zyrtare: Talenti i Bayern tek Hamburg Julian Green i është bashkuar Hamburgut për sezonin e ardhshëm, në formë huazimi. 19-vjçari pjes e kombëtraes amerika