999 rezultate për

habilajve

Nëna e Habilajve tregon mes lotësh se si e njeh ajo Tahirin Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habilajve të arrestuar në Itali, mbi të cilët rëndon akuza e trafikut ndërkombët
Këto janë vilat luksoze të Habilajve mes fshatit të Vlorës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme policia e Vlorës ka sekuestruar disa prona të Habilajve në Vlorë. Habiljat janë arrestuar për trafik
Vjehrri i Moisi Habilajn: As ka vrarë, as ka prerë Babica është e rrethuar nga ullinjtë dhe disa kopshte të vogla. Rrugët janë të dëmtuara dhe të vjetra, ashtu si shumica
Gazetari përmbys gjithçka: Saimiri i përmendur në përgjimet e Habilajve ishte një kamionist Top Channel transmetoi i pari më datë 17 tetor detajet e dosjes së Habilajve. Prej orës 15:00 të asaj dite e deri më tan
Tek shtëpia në fshat e Habilajve, flet për herë të parë e përlotur nëna e tyre Cështja e shkatërrimit të bandës së Habiljave dhe përgjimeve që u bënë kryetema e politikës dhe mediave ditëve të fundit
Avokati i Habilajve: Emri i Saimir Tahirit nuk del në asnjë dosje Mëngjesin e së martës, Gjykata e Rivlerësimit e Katanias mori në shqyrtim ankimimet e bëra nga 6 prej 7 të arrestuarve t
Drogë, armë e municione, banda e Habilajve bënte xhiro 20 milionë euro Detaje të reja janë zbuluar nga prokuroria e Katanias në lidhje me bandën e Habilajve. Prokuroria thotë se ky grup t
E FUNDIT/ Shtëpi dhe dyqane, sekuestrohen pronat e Habilajve në Vlorë Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habiljave të vënë në pranga në Itali. Mësohet se sot janë sekuestruar 6 pron
Sekuestrohen pronat e Habilajve në Vlorë Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habiljave të vënë në pranga në Itali. Mësohet se sot janë sekuestruar 6 prona të
Audi që i shiti Habilajve, Tahiri sqaron të pathënat Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka hapur dyert e shtepisë së tij për gazetarin Sokol Balla në emisionin e të cili
Dalin SMS e tensionuara mes Habilajve: "U shtruam në spital, vdiqëm" Edhe pse Habiljat u vunë në qendër të diskutimeve për përgjimet e bëra në makinën e tyre, në dosjen e prokurorisë italia
Hetimet për trafik droge ndaj Tahirit prekin edhe Ramën! Kryeministri Edi Rama do të thirret në Prokurorinë e Krimeve të Rënda! Shkak për këtë janë hetimet ndaj çështjes së
Tahiri i shiti makinën Habilajve, Rama: E paske bërë ushqim për qentë Kryeministri Edi Rama ka folur, mbrëmjen e sotme, për atë se çfarë i tha ish-ministrit të tij të Brendshëm, Saimir Tahir
Ofendimet e rënda mes Habilajve: Të plaçin sytë Banda e Habilajve është vënë në pranga në Itali për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Burime nga mediet ital
Zagani: Si e njihja unë oficeren me 3 fëmijë, mikeshën e Habilajve Një ditë më parë, në vijimësi të hetimeve për bandën e Habilajve, dolën në skenë edhe emra të tjerë të përfshirë në përg
Blendi Fevziu: Kam parë foto të Habilajve me ministra e kryebashkiakë Gazetari dhe moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, tha se pret një stinë të nxehtë në politikë ku pritet të d
Berisha "plas" akuzat: 9 miliardë euro drogë janë fshehur në tunelet shqiptare Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Akuza e hapur e analistit: Intelektualët janë kthyer në ushtarë të Habilajve Analisti Fatos Lubonja ka vendosur të komentojë tashmë ceshtjen e kthyer në kryetemë, akuzat për përfshirjen në trafikim
Syzet 10 mijë dollarëshe, dhuratë e Habilajve? Tahiri i përgjigjet Berishës Saimir Tahiri gjatë konferencës për shtyp në lidhje me akuzat e Prokurisë së Krimeve të Rënda u “ngacmua” edhe për çmimi
Zbardhet roli kyç i shqiptares në bandën e Habilajve Brunilda Alikajt ka pasur një rol kyç në ndihmën që i jepte bandës së Moisi Habilajt në trafikun e drogës në Itali.