999 rezultate për

grupeve

Kotevski: Eleminuam një prej grupeve më të rrezikshme në Ballkan Zëdhënësi i MPB-së, Ivo Kotevski, doli në një konferencë për shtyp ku dha detaje nga aksioni policor në Kumanovë, cili s
Qesharake! Ja pse u përplasën "Plisat" dhe tifozët e Torçidës në Elbasan Tifozët e "Plisave" të Prishtinës janë përplasur me mjete të forta me tifozët e Torçidës, grupim i ardhur nga Mitrovica.
SHBA kërkon veprim global kundër ISIS Shtetet e Bashkuara kanë bërë përpjekje të nxisin veprimin global për të luftuar grupet e dhunshme militante. Në ditën e
Përleshje mes dy grupeve në Shkup, therret një person Një incident ka ndodhur sonte në Nerez të Shkupit, ku si pasojë e një përplasje fizike mes dy grupeve, një person ka mbe
Rrahje masive dhe të shtëna me armë në Shkup (FOTO LAJM) Banorët e Aerodromit të Shkupit janë alarmuar nga të shtënat me armë zjarri që kanë dëgjuar nëpër rrugë. Sipas inform
Goli më i bukur në Champions, Totti sfidon CR7-ën (VIDEO) Totti sfidon Cristiano Ronaldon. Kësaj rradhe jo në fushë, por në web. UEFA do të zgjedhë golin më të bukur të fazës së
Nishani letër krerëve të grupeve për dy anëtarët e Gjykatës së Lartë Presidenti Nishani u ka dërguar një letër krerëve të grupeve parlamentare të Kuvendit të Shqipërisë, ku kërkohet bashkëp
"Thesari" Champions, Juve arkëton 60.4 milionë euro Juventus arkëton plot 60.4 milionë euro pas kalimit të fazës së grupeve të Champions League. 44.8 milionë vijnë nga Mark
Montoya-juve, vetëm një hap larg Është Martin Montoya objektivi numër një për të përforcuar mbrojtjen e Juventusit në merkaton e janarit. Është e sigurtë
Champions, Bundesliga "mbretëresha" e fazës së grupeve (FOTO LAJM) Champions League 2014-2015 për momentin flet gjermanisht. Është pikërisht Bundesliga "mbretëresha" e fazës së grupeve në
Top 11 i fazës së grupeve në Champions, Goal.com le jashtë CR7-ën (FOTO LAJM) Pas përfundimit të fazës së grupeve të Champions League, portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka publikuar for
Celina nuk ndalet, i shënon edhe Romës Bersant Celina nuk di të ndalet në Champions League-n e të rinjve. Sulmuesi i talentuar kosovar realizoi një tjetër gol
Gerrard i sinqertë: Nuk e meritonim kualifikimin Goli fantastik i Steven Gerrard nuk i mjaftoi Liverpoolit për t’u kualifikuar në fazën tjetër të Champions League, pasi
Suarez: Ta mbyllim të parët fazën e grupeve Luis Suarez kujton se Barcelona është e detyruar të fitojë ndaj Paris Saint Germain për çështje imazhi dhe për ta mbyllu
Mandzukiç: E mposhtim çdo skuadër në Evropë (VIDEO) Sulmuesi kroat, Mario Mandzukiç ka "kërcënuar", duke thënë se Atletiko e Madridit është një ekip shumë i fortë që mund t
Facebook prezanton aplikacionin e ri për grupet Facebook prezantoi një tjetër aplikacion të mëvetësishëm, të quajtur Facebook Groups. Ky aplikacion është krijuar nga gj
Arrestohen 3 kosovarë, donin të sulmonin bazën e KFOR-it Policia e Kosovës ka arrestuar 3 persona në rajonin e Mitrovicës. Ata akuzohen se kanë planifikuar një sulm ndaj një
Roma-Bayern, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas një mungese 3-javore rikthehen emocionet e aktivitetit më të lavdishëm europian, me Champions League që tashmë bëhet
Champions, ndryshojnë "kokat e grupeve"? Duket se edhe Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka dëshirë për ndryshime. Së shpejti pritet të diskutohet idea e ndryshimit të
Ja 12 shqiptarët e Champions League (FOTO LAJM) Champions League nuk mund ti mungonin ngjyrat kuqezi as këtë sezon. Plot 9 futbollistë shqiptarë do të jenë pjesë e fazë