999 rezultate për

gruevski

Zaev bën veten përgjegjës për arratisjen e Gruevskit (VIDEO) Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev në emisionin “360 shkallë”, duke folur për lëshimet e mundshme të institucioneve t
Avioni privat i Orbanit fluturoi në Beograd një ditë pas njoftimit të rendësishëm të Gruevskit Avioni luksoz privat që përdoret nga qeveria hungarez dhe elita e biznesit Hungarez, duke përfshirë këtu edhe kryeminist
Dritan Demiraj: Një telefonatë i hapi rrugën Gruevskit në Shqipëri Autoritetet shqiptare duket të jenë në kufijtë e një skandali ndërkombëtar pas konfirmimit të lajmit se Nikola Gruevski
Gruevski pritet "ta mbajë frymën" tek Putini Gruevski mund të largohet drejt Rusisë. Policia malazeze e konfirmoi kalimin e Nikolla Gruevskit përmes territorit të sa
Marrëveshje në Maqedoni që Gruevski të mos burgosej? Në dy daljet e tij publike brenda pak orëve mbrëmë, Presidenti Ilir Meta bëri një koment interesant në lidhje me arratis
Gruevski kishte boshatisur llogaritë bankare që në shtator Ish kryeministri Nikola Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin d
BOMBA E ZAEV/ Gruevski mund të jetë rrëmbyer Kryeministri Zoran Zaev sot ka mbajtur konferencë për shtyp së bashku me ministrin e Financave Dragan Tevdovski, në të c
8 pyetje dhe kush e ndihmoi Gruevskin në Shqipëri? Mbetet një mister i vërtetë arratisja e Nikola Gruevskit në itinerarin Maqedoni-Shqipëri-Mali i Zi-Serbi-Hungari. Nu
Reagon edhe Mali i Zi, ja si u arratis Gruevski Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me kalimin e “fshehtë” të ish kryeministrit Nikola Gruevski nga Maqedonia drejt
Gruevski rrezikon që e gjithë jeta t'i shkojë në burg Si pasojë e arratisjes, ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të gjykohet në mungesë për të gjitha lëndët e PSP-së. Pë
Gruevski ka kaluar kufirin shqiptar më këmbë si refugjat (VIDEO) Gazetari Lorenc Vangjeli, ka bërë të ditur se ish-kryeministri Nikolla Gruevski u arratis nga vendi i tij për t’i shpëtu
Gruevski gjendet ende në Shqipëri, ja ku fshihet Ndërkohë që autoritetet shqiptare konfirmojnë se Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë ka dalë nga territori sh
Policia shqiptare tregon si u arratis Gruevski Policia e Shtetit ka reaguar pas lajmit të shpërndarë nga mediet serbe se ish-kryeministri maqedonas Nikola Gruevski ka
400 faqë kundër Gruevskit, a do të bindet gjykata? Ministrisë hungareze të Drejtësisë këto ditë do t’i parashtrohet kërkesa me dokumentacionin e plotë për ekstradimin e is
E bujshme, Gruevski u arratis nga Shqipëria për në Hungari Ish kryeministri Nikolla Gruevski ka dalë nga dogana e Hanit të Hotit për t’ju drejtuar më pas Hungarisë ku ka kërkuar a
Departamenti Amerikan i Shtetit reagon për Gruevskin: Burg në Maqedoni Shetetet e Bashkuara të Amerikës kanë reaguar pas kërkesës për azil të ish-kryeministrit të Maqedonisë. Departamenti
"Gruevski u arratis në Hungari nga Rinasi" Nikola Gruevski i shpëtoi burgut në Maqedoni duke u arratisur disa ditë më parë nga vendi për në Hungari. Nderkohë, m
Qeveria hungareze: Deri tani nuk kemi kërkesë për azil nga Gruevski Hungaria deri tani nuk ka marrë kërkesë zyrtare nga Maqedonia për ekstradimin e ish kryeministrit Nikolla Gruevski, ka b
Kam vjedhur, mashtruar e gënjyer, a do më jepni azil? Karikatura e Gruevskit bëhet e famshme në Hungari Arratisja e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari, ka qenë temë kryesore në të gjitha mediat e ven
U vesh si grua! Kështu u arratis Gruevski nga Maqedonia Pas shumë debateve dhe thashetheme, vetë ministri i brendshëm, Oliver Spasovski ka thënë se familja e të arratisurit Nik