999 rezultate për

gruevski

Plani Gruevski? Basha paralajmëron arratisjen e Ramës Gjatë fjalimit të tij, Lulzim Basha bëri një deklaratë disi të çudtshme gjatë protestës së sotme duke paralajmëruar një
Nikolla Gruevski, i dyshuar nga Prokuroria për “27 prillin” Nuk janë vetëm 2 ish ministrat dhe ish kryetari Kuvendit për të cilët prokuroria ka hapur hetimet, po janë 5 përsona, sh
Gruevski flet për Ali Ahmetin Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski në njē intervistë ekskluzive për televizionin serb TV Pink, ka folur
Shfaqet Gruevski, rrëfen si u largua nga Shqipëria për në Hungari Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski, tha se Serbia nuk ka të bëjë fare me vendimet e tij për të kërkuar azil
Basha: Nesër Edi Rama do të ketë fatin e Gruevskit Lulzim Basha ka ka zbuluar se çfarë pret nga protesta e së shtunës. Në një takim me të rinjtë në kryeqytet, kryedemokrat
Basha bën deklaratën e fortë: Rama në arrati si Gruevski Kryedemokrati, Lulzim Basha ditën e sotme ka vijuar takimet me qytetarët për ti ftuar të dalin në protestën që do të zhv
Gruevski: President i ardhshëm i Maqedonisë do të jetë shqiptari Talat Xhaferi Nga Hungaria, ku ndodhet që prej muajit nëntor, ish-kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski ka deklaruar se presidenti i
Jankullovskës nuk i intereson më Gruevski Ish-ministrja e punëve të brendshme e Maqedonisë, Gordana Jankullovska, ka deklaruar se nuk e ka parë intervistën e fund
Gruevski flet për herë të parë: Ja si u arratisa në Shqipëri Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, i cili gjendet në Budapest, në intervistën e parë pas arratisjes nga Ma
Zhduken xhirimet e arratisjes së Gruevskit Prokurori Shtetëror Publik, Lubomir Jovevski sot deklaroi se organet kompetente legjislative nuk i paraqitën në prokuror
Sot vendoset për ankesën e Jankullovskës Në Gjykatën e Apelit sot duhet të mbahet seancë për ankesën i ish-ministres së Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska
Sot dërgohen pamjet nga Shqipëria për arratisjen e Gruevskit Prokuroria Publike po vazhdon ende me procedurën parahetimore për arratinë e Nikolla Gruevskit. Pa pranuar të tregojë de
Gruevski i bën një të mirë Zaevit Sot nuk është mbajtur seanca gjyqësore për padinë për shpifje dhe ofendim i arratisuri, Nikolla Gruevski kundër kryemini
Kërkohet që ministri të mbajë përgjegjësi për arratisjen e Gruevskit Organizatat joqeveritare ia rikujtojnë Qeverisë së ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe dy drejtorë të t
Konfirmohet zyrtarisht: Gruevski ka hyrë në Shqipëri ilegalisht Nuk do të ketë përgjegjësi për Policinë Kufitare në lidhje me arratisjen e Nikolla Gruevskit, pasi që me siguri është ko
Gruevski ka mashtruar sikur do të arratiset në Greqi Arratisja e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski vijon të mbetet një temë e nxehtë në Maqedoni, teksa ish lideri i vendit
Zaevi bën akuzën e tmerrshme për Mickoskin, mund ta ketë ndihmuar Gruevskin Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev në debatin e mbrëmshëm në televizionin “TV 24”, ka deklaruar se ka dyshime, se në
Spasovski: Hetimet e largimit të Gruevskit do tregojnë ku çaloi sistemi (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, mendon se faji për arratisjen e Nikolla Gruevskit nuk është tek MPB, po
Zbardhet biseda bombë, çfarë flet Gruevski për PDSH-në Me reproduksionin e 8 “bombave” të papublikuara në Gjykatën Penale si replikë të dëshmive të mbrojtjes, ka vazhduar gjyk
Arratisja e Gruevskit, sot arrijnë incizimet nga Mali i Zi Prokurorja Villma Ruskoska gjatë intervistës në edicionintë emisionit 360 gradë ka bërë të ditur se së shpejti Prokurori