999 rezultate për

grida

Pas divorcit të bujshëm, Grida Duma pranon se ka gjetur "princin e kaltër"? (VIDEO) Divorci i para pak muajsh i Grida Duma mori shumë vëmëndje mediatike dhe nuk mbeti pa u vënë në qendër të vëmëndjes edhe
Nga Grida Duma te Enca, VIP-at shqiptarë që janë rrëzuar para kamerave (VIDEO) Vip-at mundohen të dalin para publikut gjithmonë sharamnt dhe të kuruar deri në detaj. Por fati nuk është gjithmonë n
Përplasjet me Bashën, a do të donte Grida Duma të ishte në krye të PD-së? Grida Duma ka qenë sot e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ku përvecc pyetjeve të moderatores i është përgjigjur d
Grida Duma i del kundër Bashës: Fitorja nuk do të vijë kurrë Që në sezonin e kaluar ish deputetja e PD, Grida Duma doli hapur dhe fort në mbështetje të idesë së ndryshimit të sistem
Grida Duma: Nëse shqiptarët votojnë nesër, Rama ikën! Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma deklaroi se reforma zgjedhore nuk mund të jetë thjesht riparim i kodit elektoral. E ft
"Shumë pizhama me lepurusha", Grida Duma tregon si rri në shtëpi (VIDEO) Grida Duma, një nga politikanet më simpatike në Shqipëri, ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
Grida Duma flet për fëmijërinë e saj: Tmerr ka qenë, bëja shumë punë (VIDEO) E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora, Grida Duma ka treguar se si i kujtoj ajo festat gjatë fëmijërisë.
Grida Duma: Mini-Shengen i nxituar, Rama po krijon përçarje Ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma, në një shkrim në rrjetet sociale e konsideron të nxituar marrëveshjen e
Grida Duma flet për situatën pas tërmetit: Gjyshërit e mi nuk ikën nga shtëpia Ish-deputetja e PD Grida Duma ka ndarë me publikun një pjesë të përjetimeve të saj nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi n
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Këtë detaj Grida Duma nuk e ndryshon asnjëherë (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara. Kjo pas
A duhet të ikë Basha? Përgjigjet Grida Duma Gida Duma është sot e ftuara kryesore në emisionin “Real Story”, në News24, ku po zbulon detaje mbi të vërtetat e librit
Grida Duma tregon si zgjidhet kriza: PD është gati, kush ka këllqe? Grida Duma, javët e fundit shihet si një zë ndryshe në PD ku ka shprehur qartë qëndrimin e saj politikë. Duma ka tre
Grida Duma sfidon Bashën, pranon ambicien për kryeministre të Shqipërisë Demokratja Grida Duma mund të kandidojë për kryeministre të Shqipërisë. Gjatë një interviste për mediat, ajo e ka lënë t
Grida Duma sulmon Ramën: Të paguash për t’u varrosur me 100 mijë lekë “Çfarë shteti është ky që të lë në mjerim me 100 mijë lekë? Duke dhënë pak ndihmë mendojmë se kemi rritur buxhetin? Të p
Grida Duma sulmon Ramën pas dështimit më negociatat: Të nisin me urgjencë protestat! "Qeveria sot nuk ka legjitimitet as brenda vendit dhe as jashtë!" Ish-deputetja demokrate Grida Duma bën thirrje për
Jo vetëm politikanë, të gjithë në radhë për Grida Dumën (FOTO LAJM) Krahas politikës Grida Duma ka edhe një tjetër pasion, të cilin së fundmi e ka konkretizuar. Bëhet fjalë për një libër,
S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshort
Grida Duma tregon çfarë do të ndodh me Ramën nëse nuk hapen negociatat Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka deklaruar se nëse Këshilli Evropian i thotë “JO” hapjes së negociata
Grida Duma për negociatat: Ka shkruan thika në palcë Ish-deputetja e Partisë Demorkatike, Grida Duma, ka folur sot rreth procesit të integrimit të Shqipërisë në BE. Sipas