999 rezultate për

gramoz

Perfundon ndeshja Gramozi-Real Madrid, 1-2 Ka përfunduar ndeshja mes Gramozit dhe Realit të Madridit me rezultatin 1-2.Goli i fitores pë realin u sh
Riflillon ndeshja Gramozi - Real Madrid, 1:1 Ka rifilluar pjesa e dytë e ndeshjes, Gramozi - Real Madrid. Por fikjes së dritave në fillim e pjesë
Real Madrid ne Tirane, sot ndeshja me Gramozin Ëndrra Reale, Galaktikët vijnë në Shqipëri dhe kjo falë Kompanisë "Taçi Oil" q
Ndeshja Gramozi-Real Madridi, ja formacionet Në prag të takimit për Kupën “Taçi Oil” , që tashmë është b&e
Berisha drejton akuza te forta ndaj Gramoz Rucit Një tjetër deklaratë e bujshme nga kryeministri Sali Berisha, këtë radhë për Gramoz R
Edi Rama rikthen Gramoz Rucin, perjashton Fatos Nanon Kryetari i PS Edi Rama ka dhënë alarmin dje për përjashtimin e Fatos Nanos nga partia, por ndër