999 rezultate për

grabisin

Me armë në dorë, maskat grabisin dy karburante në Sarandë Dy grabitje kanë ndodhur brenda gjysmë orë në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në la
Tmerr në Delvinë, maskat dhunojnë dhe grabisin të moshuarin Një grabitje me dhunë ka ndodhur në Delvinë ku një 72-vjeçar është dhunuar nga personat e maskuar dhe grabitur me dhunë.
Himarë, dy pasagjerët qëlluan shoferin pasi nuk arritën t’a grabisin Policia ka zbardhur ngjarjen e Himarës të ndodhur mbrëmë ku një shofer taksie u grabit dhe u dhunua nga dy persona.
Lidhin me litarë dhe grabisin çiftin në Korçë, pronarë të firmës së njohur të pijeve Një cift është lidhur dhe grabitur mbrëmjen e sotme në Korcë. Ata janë lidhur në ambientet e firmës së tyre të pijeve
Terror në Dukagjin, maskat grabisin pasagjerët dhe djegin furgonin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Dukagjin. Në fshatin Pult, persona akoma të paidentifikuar nga poli
Hajdutët grabisin dhe dhunojnë çiftin e të moshuarve në Durrës Një çift të moshuarish është grabitur dhe dhunuar sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Shkallnur të Durrësit.
Maskat grabisin banesën e tregtarit në Kavajë Mbrëmjen e kaluar një grabitje ka ndodhur në një banesë në Kavajë. Policia bën me dije se banesa ishte në pronësi të
Tentojnë të grabisin plakun italian, por veprimi i tij i bën të pendohen keq Tre shqiptarë janë futur në shtëpinë e një të moshuari në Itali dhe kanë tëntuar që ta vjedhin atë. Por jo gjithçka ka s
Tmerr në Vlorë, maskat grabisin me armë zjarri karburantin Një grabitje ka ndodhur në Vlorën në orët e vona të natës së mbrëmshme. Policia bën me dije se 3 persona me maska ka
Grabitje në Vlorë, maskat kërcënojnë rojen dhe grabisin pikën e karburantit Një grabitje ka ndodhur në aksin rrugor Novoselë-Vlorë ku një karburant ka rënë pre e grabitjes orët e para të ditës së
Vjen për pushime në Ksamil, pushuesit i grabisin portofolin Një grabitje ka ndodhur në Ksamil ku një shtetas nga Prizreni është plaçkitur. Sipas policisë shtetasi me inicialet
MAKABRE/ Maskat grabisin banesën e të moshuarve, gruas i çajnë kokën me pistoletë Një grabitje me dhunë ka ndodhur në Belsh. Ngjarja ka ndodhur në orën 22:00 ku disa persona të maskuar kanë hyrë në
Maskat grabisin karburantin në Berat Policia e Beratit bën me dije në një karburant në fshatin Poshnje, tre persona të maskuar dhe të armatosur, i kanë vjedh
Lidhin dhe grabisin dy të moshuarit, arrestohen dy të rinjtë në Tropojë Dy shtetas janë arrestuar në Tropojë pasi dyshohet se janë autorë të një vjedhje me dhunë në fshatin Dunish e cila ka nd
Maskat grabisin supermarketin te "Don Bosko", marrin kasafortën me para dhe... Pre e grabitjes ka rënë mbrëmjen e djeshme një supermarket në rrugën “Don Bosko”, në administrim të shtetasit E.S, vjeç
10 mijë euro dhe një armë gjahu, maskat grabisin 63-vjeçarin në Fier Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm ku persona me maska kanë grabitur banesën e
Maskat i grabisin makinën, krutani hedh dyshime mbi qëllimet e autorëve Një grabitje ka ndodhur në Krujë ku 3 persona të maskuar nën kërcënimin e armës kanë grabitur makinën e një shtetasi.
Maskat grabisin me armë drejtuesin e mjetit në Fushë Krujë Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur gjatë natës në aksin Krujë – Fushë Krujë. Mësohet se tre persona me maska dhe
E grabisin dhe tentojnë ta vrasin, dy të rinj të arrestuar në Podjevë Një shtetas nga Podujeva është grabitur dhe më pas është tentuar të vritet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mbrëmë në Podu
Grabisin banesën e marrin peng shërbyesen, arrestohen shqiptarët Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohet se kanë grabitur një pronar Italian si dhe kanë marrë peng