999 rezultate për

gostivar

Gostivari nesër pa ujë të pijshëm Ndërmarrja Publike e Gostivarit "Komunalec" paralajmëron se nesër do të ketë ndërprerje në furnizimin me ujëtë pijshëm p
Kryetari Taravari pret ambasadoren e Turqisë në Shkup Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, priti dje në kabinetin e tij ambasadoren e Republikës së Turqisë në Sh
Do të kërkohen grante për ndërtimin e autostradës Gostivar-Kërçovë Qeveria e Republikës së Maqedonisë në seancën e mbrëmshme e shqyrtoi dhe miratoi Informatën për dorëzim të Aplikacionit
Delegacioni turk i gatshëm të investojë në Gostivar Një delegacion nga Republika e Turqisë, i përbërë prej profesorësh të Universitetit “Sylejman Demirel” në qytetin Ispart
Taravari: Vendimi do të ankimohet në instanca më të larta Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari pas mbledhjes së Këshillit të Komunës së Gostivarit, është prononcuar p
Nasir Musliu rikonfirmohet për Kryesues të Këshillit të Komunës së Gostivarit Nasir Musliu është rikonfirmuar në postin e Kryesuesit të Këshillit të Komunës së Gostivarit. Kështu kanë vendosur s
Era shkakton dëme në Gostivar Era e fuqishme merr haraçin në qytetin e Gostivarit. Prej ditësh një erë e fuqishme ka përfshirë rajonin dhe po kalon du
Zbulohet bastore ilegale në Gradec të Gostivarit Gjatë kontrollit të policisë në qendër të fshatit Gradec të Gostivarit, dje është zbuluar bastore ilegale. Gjatë bast
Aksident zinxhir në rrugën Gostivar-Kërçovë, 9 të lënduar Nëntë persona prej të cilëve njëri në gjendje të rëndë është bilanci i një aksidentin zinxhir i tre automjeteve që dje r
Taravari nuk njeh kryetarin e Këshillit komunal në Gostivar Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari konteston emërimin e kryetarit të këshillit të komunës, pretendon vetë kryet
Zgjidhet zëvendësi i Arben Taravarit në Komunën e Gostivarit Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka caktua zëvendësin e tij. Nënkryetar i Komunës së Gostivarit është zg
Tentohet të përdhunohet një vajzë në Gostivar Dje në orët e para të mëngjesit në rrugën “Braqa Ginovski” në Gostivar është sulmuar një vajzë me iniciale E.G (21) nga
Gafa e kryetarit të Komunës: Një ton ar peshon më shumë se një ton hekur! Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari është “ngacmuar” nga gazetarja e emisionit “Shkurt e Shqip” me disa pye
Bejta: Taravari po merr vendime skandaloze me administratën e Gostivarit Kryetari i mëparshëm i Komunës së Gostivarit Nevzat Bejta, përmes një postimi në Facebook, ka akuzuar kryetarin aktual T
Ndërron jetë këngëtarja e njohur nga Gostivari Pas një sëmundje të rëndë sot ka ndërruar jetë njëra ndër këngëtaret më të njohura të muzikës folklorike dhe popullore n
Rrëmbehet vajzë 18 vjeçare në Gostivar Ditën e djeshme, 18 vjeçarja E.A. nga fshati Debresh i Gostivarit ka denoncuar rrëmbimin e saj ndërsa personi që ka krye
Kryetari i Vrapçishtit Isen Shabani për vizitë në komunën e Gostivarit Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, priti sot në zyrë kryetarin e komunës së Vrapçishtit Isen Shabani. K
Dibra dhe Gostivari dridhen nga tërmeti 3.4 ballë Tërmet me magnitudë të Rihterit prej 3.4 ballë është regjistruar sot në orën 11 e 45 minuta në rajonin qendror të Dibrës
Prindërit i drejtojnë peticion Taravarit për kthimin e edukatoreve të përjashtuar nga puna Pas largimit nga puna të 5 punësuarve nga një çerdhe në Gostivar nga ana e kryetarit aktual të Gostivarit nga radhët e A
I riu nga Tetova shantazhon një vajzë nga Gostivari Një vajzë 18 vjeçare nga fshati i Gostivarit, Dobri Doll, dje në stacionin policor të Gostivarit ka paraqitur se një tet