999 rezultate për

gomez

Selena Gomez dhe Justin Bieber puthen në publik dhe fansat u çmendën Dyshja më e përfolur e momentit, Justin dhe Selena Gomez tashmë kanë konfirmuar se janë bashkë. Të gjitha dyshimet j
Justin dhe Selena të lidhur sërish, familja Gomez nuk e fal këngëtarin Duket se gjithçka po pret ylli i “Love Yourself” është vetëm një fjalë e Selena-s, për të ndrequr gjithçka ka bërë gabim
Selena Gomez flet për herë të parë për operacionin: Mikja më shpëtoi jetën Selena Gomez ka folur për herë të parë për transplantin. “Ishte punë jetë a vdekjeje,” tregon 25-vjeçarja. Selena
Modelja shqiptare shoqe e ngushtë me Selena Gomez (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Xhesika Berberit me Selena Gomez-in nuk qe vetëm për një postim; është më jetëgjatë, përsa përsëri shfaqen
Aktori shqiptar në xhirimin e filmit me Selena Gomez (FOTO LAJM) Aktori me prejardhje shqiptare, që po prek tashmë majat e Hollivudit, Marko Caka, është pjesë e filmit ‘Shi në muze’ me
"Maria" lë në errësirë gjithë Puerto Rikon (VIDEO) Uragani “Maria” ka bërë që gjithë ishulli i Puerto Ricos të mbesë pa energji elektrike, më saktësishtë pa energji janë s
Mikja e ngushtë i shpëton jetën Selena Gomez (FOTO LAJM) elena Gomez ka habitur fansat e saj kur zbuloi se i ishte nënshtruar një transplanti veshkash. Ylli i popit dhe njëko
Selena Gomez e thotë hapur: Jam ndjerë e dhunuar në Disney Padyshim që të gjithë i njohin rolet e bukura të Selenës në Disney dhe të gjithë e pëlqejnë vajzën e ëmbël që ajo shfaqt
Selena Gomez e famshme, por “e vetmuar” Selena Gomez duket se eshte e vetme dhe nuk ka shokë. Këngëtarja 25-vjeçare ka pranuar se pavarësisht se është personi m
Gjermania fiton me goleadë (VIDEO) Gjermania ka shënuar fitore të thellë ndaj Norvegjisë me rezultat 6:0 në kualifikimet për Kupën e Botës. Golat për G
Milan dorëzon listën e plotë tek UEFA për Europa Leaguen Është koha qw Milan të mendojw për Ligwn Evropiane. Ekipi i trajnuar nga Vincenzo Montella do të debutojë më 14 shtator
Ngjashmëri e frikshme, kjo është sozia e Selena Gomez (FOTO LAJM) Në fakt, duket sikur janë dy Selena Gomez në botë. Pak a shumë. Pasi u zbulua sozia e supermoles së njohur Gigi Hadid, i
Selena Gomez i jep goditjen e fundit Justin Bieber Historia e dashurisë mes justin Bieber dhe Selena Gomez padyshim që ishte një nga lidhjet më të diskutuara dhe polemike
E dashura e re e Justin Bieber i ngjan shumë Selena Gomez (FOTO LAJM) Justin Bieber njihet si një nga këngëtarët më me shumë të dashura dhe lidhje të shkurtra dashurie. Në mesin e emrave
Selena Gomez, imazhi i ri i firmës së famshme “Coach” (FOTO LAJM) Selena është bërë pjesë e fushatës së re të markës “Coach” dhe ka pozuar në sediljen e një makinë vintage, e veshur me
5 diamante për Selena Gomez nga The Weekend (FOTO LAJM) Ҫifti, The Weeknd dhe Selena Gomez së fundmi kanë përkrahur njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale. Këngëtari k
Selena Gomez dhe The Weeknd puthen në sy të Bellës (FOTO LAJM) Ata nuk kanë qenë të turpshëm rreth romancës së tyre, duke dalë nëpër qytet pas publikimit të lidhjes së tyre pak muaj m
Bayerni bën gati rikthimin e Mario Gomez Bayern Munchen do të bëjë një goditje në sulm në merkaton e verës për të patur në skuadër një alternativë të vlefshme pë
Liverpooli blindon Gomezin Liverpool tashmë e ka konfirmuar se Joe Gomez ka vazhduar kontratën me “Të Kuqtë”. 19 vjeçari i cili erdhi në Anfield
Plymouth-Liverpool, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Plymouth-Liverpool, që luhet në kuadër të FA Cup. Plymouth: McCormick,