999 rezultate për

goditjet

Monaco prezanton 4 goditjet e fundit (FOTO LAJM) Me qindra gazetarë kishin pushtuar sallën e konferencave të stadiumit "Luigji II" për ditën e prezantimit të Rikardo Kar
Pesë golat më të bukur të Kupës së Libertadores (VIDEO) Goditje të tilla i kemi parë të shndërruara në gol nga këmbët e Del Pieros apo Ronaldinhos. Por ka edhe lojtarë të tjerë
Milani bën goditjet e para në merkato (FOTO-LAJM) Milani bën goditjet e para në merkato. Klubi ka arritur marrëveshje me mesfushorin e CSKA-së, Keisuke Hondan, dhe mesfus
Tre goditjet e Jurgen Klopp (FOTO LAJM) Pas largimit të Mario Gotze për te Bayern Munchen dhe largimit të mundshëm të Robert Lewandowskit Borussia Dortmund dhe
Milan, dy goditjet e para në merkato (FOTO-LAJM) Milan bën planet e para për merkaton verore. Nga Nica pritet të vijë Renato Civelli ndërsa është një hap larg edhe afrim
Dy goditjet e para të Borussia Dortmund (FOTO LAJM) Borusisa Dortmund bën dy goditjet e para në merkaton e verës. Nënkampionët e Europës kanë zyrtarizuar transferimin e mbr
Dhunohet nga bashkëshorti, vdes në spital 45-vjeçarja 45-vjeçarja e dhunuar katër ditë më parë nga bashkëshorti ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Vlorës. Viktima Lumtur
E masakroi i shoqi para dy fëmijëve, vdes 45-vjeçarja Një grua 45-vjecare ka ndërruar jetë sot në spital pas dhunës që ka ushtruar mbi të i shoqi rreth dy ditë më parë. Mës
Skënderbeu, tre goditjet e merkatos së verës (FOTO LAJM) Skënderbeu bën gati goditjet e para të merkatos së verës. Zbardhet lista e dëshirave, që pritet të konfirmohen si afrime
Roma, 4 goditjet e para të Allegrit (FOTO LAJM) Massimiliano Allegri duket se është gati për të zbarkuar në Romë. Dhe sipas "Corriere dello Sport", me ardhjen e tekniku
United, 5 goditjet që duhet të bëjë Moyes (FOTO LAJM) Tashmë që kalimi i David Moyes nga stoli i Everton për te ai i Manchester United si pasuesi i Sir Alex Ferguson është di
Chelsea, 4 goditjet e para të Mourinhos (FOTO LAJM) Rrugë e lirë për rikthimin e Jose Mourinhos te Chelsea, me "Special One" të gatshëm të ulet në stolin e Stamford Bridge
City, 95 milionë për dy yje të Serie A (FOTO LAJM) Manchester City ka vendosur të rihapë thesin e shpenzimeve në merkato. Dështimi në kampionat dhe Champions League këtë s
Inter zyrtarizon 5 goditjet e para (FOTO LAJM) Interi mendon për sezonin e ri dhe përforcimet e merkatos së verës. Drejtuesi i lartë zikaltër, Marco Fasone zbulon se s
Rekordi, CR7 ndjek Roberto Carlos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vazhdon tëshënojë e të thyejë rekorde me fanellën e Real Madrid. Me golat e shënuar dje në "San Mames"
Allegri: Balo dhe mbrojtja, sukseset e 2013-ës Massimiliano Allegri vazhdon të marrë sodisfaksione nga skuadra e tij, edhe në një transfertë të vështirë si ajo e Veron
Barça, 3 goditjet e merkatos së ardhshme (FOTO LAJM) Në janar ishte e vetmja skuadër që nuk bëri asnjë lëvizje në merkato duke parë formën e mirë që po kalonte në të tre kom
Goditjet e merkatos europiane (FOTO LAJM) Merkatoja europiane po zien edhe pse tregu është i kufizuar për shkak të çmimeve dhe ofertave të vakëta për shkak të kri
Merkato, 5 goditjet e Inter (FOTO LAJM) Interi vazhdon rrugën e tij, pavarësisht rikthimit të Balotellit në Milano, te kushërinjtë e urryer. Massimo Morattit nu
Merkato, goditjet e Inter, Napoli dhe Lazios Napoli agresiv në merkaton italiane. Skuadra e kaltër vazhdon të forcojë radhët e mbrojtjes dhe këtë herë me grupin e Ma