999 rezultate për

goditjet

Inter, ja goditjet e para të Thohir (FOTO LAJM) Pas një pritjeje të gjatë për kalimin e presidencës nga Massimo Moratti te Erick Thohir, Inter mund të shndërrohet në kr
Andrea Pirlo, mjeshtri i goditjeve të dënimit (VIDEO) Andrea Pirlo njihet për teknikën e tij të përsosur dhe për shërbimet milimetrike për lojtarët e skuadrës. Mirëpo, mesfus
Rrahën të miturin, kallëzim penal për 8 persona Policia e Kumanovës ka kallëzuar penalisht 8 persona të moshës nën 18 vjeç, nën akuzën për “ushtrim dhune”. Në njoft
Pirlo rekordesh, kalon Del Pieron dhe ndjek Mihajloviç (VIDEO) Andrea Pirlo e festoi kandidaturën e tij në finalen e "Topi i Artë 2013" me një paraqitje dinjitoze në fitoren e djeshme
Çfarë goli, Ibra djeg rrjetën (VIDEO) Paris Saint Germain i dha një sinjal të rëndësishëm rivalëve europianë mbrëmjen e djeshme teksa shkatërroi 0-5 Anderlech
Inter: Ja dy goditjet e para (FOTO LAJM) Mbërritja e Erick Thohir ka sjellë shumë zëra përsa i përket merkatos së Inter. "Corriere dello Sport" shkruan se plani
"Ibracadabra", magjia e fundit e Ibrahimoviç (VIDEO) Tjetër magji me thembër për ish sulmuesin e Milan, Zlatan Ibrahimoviç. Në ndeshjen e djeshme të Ligue I mes PSG dhe Bast
Milan, ja 5 goditjet e janarit (FOTO LAJM) Adil Rami do të jetë nesër në Milano, ku do të zhvillojë testet mjekësore dhe disa teste atletike para se të transferohe
Balotelli vs Higuain, ja notat (FOTO LAJM) Në vigjilje të superndeshjës Milan-Napoli, "La Gazzetta dello Sport" ka dashur të krahasojë dy futbollistët më të rëndës
Rebelët sirianë përdorin iPad për të drejtuar goditjet e mortajave (FOTO-LAJM) Siç dëshmohet nga këto foto rebelët sirianë përdorin iPad për të drejtuar goditjet e mortajave në sajë të app "iHandy Le
Kush i godet më mirë goditjet e dënimit: Bale apo CR7? (VIDEO) Trajneri i Real Madrid Carlo Ancelotti është në një dilemë që çdo trajner tjetër do të dëshironte ta kishte. Pas mbërrit
Milan: Ja 3 goditjet e janarit (FOTO LAJM) Tre goditje në xhep për Milan për merkaton e janarit. Mediat në Itali janë të sigurta, e veçanërisht "TuttoSport" që jep
Dinho magjik, 2 super-gola në 1 ndeshje (VIDEO) Ronaldinho nuk di të ndalet. Ylli brazilian i Atletico Mineiro vijon të shkëlqejë në Serie A braziliane falë lojës dhe g
E çuditshme, goditjet në tru i ndryshojnë njerëzit Ekspertët thonë se nuk është e pazakontë që sulmi në tru të shkaktojë ndryshime psikike, emocionale dhe biheviorale, por
Tottenham: Ja 2 goditjet e rradhës (FOTO LAJM) Erik Lamela ka nënshkruar sot me Tottenham. 21 vjeçari argjentinas është blerja e shtatë e kësaj vere për skuadrën londi
Tre goditjet e fundit për Napolin e ëndrrave (FOTO LAJM) Një mbrojtës dhe një sulmues. Kjo është dopio-goditja që kërkon të bëjë Rafa Benitez për të formuar plotësisht Napolin q
Gol i "çmendur" nga De Jong (VIDEO) Nis mirë turneu veror Guiness International Champions Cup për Milanin. Kuqezinjtë kanë mundur Valencian me rezultatin 1-
Dy goditjet e fundit të Juves (FOTO LAJM) Juventusi nuk ndalet në merkato. Sipas të përditshmes sportive torineze "Tuttosport", kampionët e Serie A i kanë kërkuar
Nga Cavani te Gotze, Top 10 goditjet e merkatos (FOTO LAJM) Siç do verë edhe kjo që po përjetojmë ka kënaqur dhe ka hidhëruar jo pak tifozë; transferime të bujshme, emra të mëdhenj
Super gol i Diego Forlan (VIDEO) Një super gol i futbollistit të Internacional, Diego Forlan, i cili ka shënuar drejtpërdrejtë nga këndi këtë fundjavë në