999 rezultate për

gjysme

"Dashnorja e gjysmës së Kavajës", reagon avokati i Marsidës Marsida Qatja është akoma një nga cështjet që vazhdon të komentohet masivisht në media dhe rrjete sociale. Avokati i
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
Tragjike në Skrapar, fëmija 1 vjeç e gjysmë bie në kazanin e rakisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Skrapar. Një fëmijë vetëm 1-vjeç e gjysëm ka rënë në gropën e rakisë në
Siç di vetëm Trejsi Sejdini, risjell kulturën 100 vjeçare shqiptare gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është përfolur kohët e fundit përsa i përket problemeve me drejtësinë që ka i dashuri i saj, Leonard Duka
Në garë me Duan? Anwar guxon sërish dhe lyen flokët rozë (FOTO LAJM) Në fillim vari rruzat e më pas lyu thonjtë. E kaq i duhej fansave për të pritur çdo gjë nga Anëar, i dashuri zyrtar i Du
Presidenti Meta tifoz i zjarrtë i klubit skocez Përveç kombëtares, Meta mbështet dhe skuadrën skoceze të Selltikut. Gjatë një vizite në Sarajevë gjatë kësaj vere, aty k
Banane me xhenxhefil, kombinimi perfekt që largon yndyrat në trup Dietat janë gjithmonë të mundimshme kur vjen puna për të humbur peshë. Por përveç dietave ka edhe mënyra të tjera efi
Banane dhe xhinxher, kombinimi që largon yndyrat e barkut dhe kofshëve Dietat strikte sjellin humbje peshe në gjithë trupin, varje të lëkurës dhe pasoja në metabolizëm, kurse ky kombinim ësht
Bleu "Lamborghini" gjysmë milioni dollar, nuk e gëzoi asnjë ditë (FOTO LAJM) Shpesh, fuqia blerëse dhe aftësitë e drejtimit nuk shkojnë paralelisht. Kjo është pikërisht arsyeja pse ndodhin edhe aks
35 udhëtime me avion me vlerë 72 mijë Euro, fatura e Edi Ramës për një vit e gjysmë Sa shpenzon një ministër nga Shqipëria, për udhëtimin dhe akomodimin gjatë vizitave zyrtare jashtë vendit? Nga kjo py
Muriqi premton betejë: Nëse e kalojmë Çekinë kemi bërë gjysmën e rrugës Vedat Muriqi ishte i pranishëm në konferencën për media pas stërvitjes së sotme në stadiumin "Fadil Vokrri". Sulmuesi
"Hëna e mirë", kur duhet ti prisni flokët që t'ju rriten sa më shpejt Nëse jeni duke menduar një ndryshim në pamjen tuaj dhe jeni supersticozë për të ndjekur fatin e mirë, ja cilat cilësohen
Dy traversa e gol fantazmë në një sfidë që zgjati dy orë e gjysmë, Tirana e Teuta ndajnë pikët (VIDEO) Tirana-Teuta, ndeshje e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore, është mbyllur në barazim pa gola. Ka qenë një
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
"Gjithçka brenda një viti e gjysmë", Tayna shfaqet e lodhur në maksimum (VIDEO) Ajo ka publikuar disa hite të paharrueshme këtë verë, por nëse doni të dini se çfarë fshihet vërtet pas këtij suksesi, a
Ndajeni këtë frut përgjysmë dhe lamtumirë mushkonja Ekziston një frut që përfundimisht largon bezdisjen e mushkonjave. Kjo pemë e shëndetshme përmban anti-septik, i cili
Kuvendi i LDK "aprovon" Isa Mustafën Lideri aktual i LDK’së, Isa Mustafa e ka kaluar pragun për t’u bërë pjesë e garës për Shef të Partisë. Ai ka marrë besim
Shqiptari gjysmë i zhveshur bën kërdinë në një lokal në Itali, rreh klientë e policë Një shqiptar ka shkaktuar një rrëmujë në një lokal në qytetin e Milanos në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptar is
Dobësohuni brenda javës me mjaltë dhe kanellë Dëshironi t’i humbni kilogramët e tepërt, por palestra nuk është gjëja e parë që ju vjen në mendje. Për t’i lehtësuar
Zaimina Vasjari e sinqertë me fansat, publikon imazhe gjysmë e zhveshur gjatë trajtimeve (FOTO LAJM) Zaimina është ish këngëtarja shqiptare e cila e la pas muzikën për tu kthyer në një businessëoman e suksesshme. Zaimi