999 rezultate për

gjonaj

Udhëtimet e shtrenjta të Anxhelina Hadergjonajt, këtë herë shfaqet në Sidney Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoëbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
Deputeti zbulon mesazhin sekret që Gjonaj i çoi Aldo Bares nga Edi Rama Deputeti demokrat, Flamur Noka e ka zbërthyer përmes një teorie konspiracioni vizitën e sotme të ministres së Drejtësisë
Ministrja e Drejtësisë viziton qelinë e Aldo Bares: Çfarë u tha në prani të tij Gjatë ditës së sotme ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur për vizitë në burgun e Peqinit. "Faxweb" trans
Befason Albërie Hadërgjonaj: Më duhen edhe një palë sy (FOTO LAJM) Arberie Hadergjonaj është këngëtarja e njohur e cila ka vite në skenë por nuk ndryshon asnjëherë. Mjafton të shohim n
Sherr banal në Kurbin, baba e bir bëjnë për spital 37-vjeçarin Një sherr mes disa personash ka ndodhur në Kurbin ku është plagosur një shtetas, dhe dy të tjerë, kanë përfunduar në pra
Rikthehet Anxhelina Hadergjonaj, tërheqëse si asnjëherë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
Albërie Hadërgjonaj përfundon në spital (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Vitet për të thuajse kanë ndalur, pa
Vajza e Arbërie Hadërgjonaj shfaqet më provokuese se kurrë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoëbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
Nis hetimi për ekstradimin e Nezar Seitajt, rrezikon edhe Gjonaj? Esktradimi i Nezas Seitajt ka shkaktuar një debat të fortë sa juridik aq dhe politik në vend, nisur nga fakti se ai isht
Ministre apo aktore? Ndiqni fjalimin e çuditshëm të Etilda Gjonajt (VIDEO) Etilda Gjonaj ishte e thirrur sot në interpelancë nga deputetët e PD-së për të dhënë llogari në lidhje me ekstradimin e
Kërkuan dorëheqjen e ministres, shoqërohen në polici 3 studentë Ditën e sotme një grup të rinjsh, studentë të drejtësisë kanë protestuar para Ministrisë së Drejtësisë duke kërkuar dorë
Del dokumenti, kërkohet arrestimi i ministres Gjonaj (FOTO LAJM) PD do të thërrasë në interpelancë ministren e Drejtësisë për lejimin e ekstradimit të Nezar Seitajt, të vetmit person të
Ministrja e Ramës: Vetingu do t'i jap rezultatet në shkurt Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në kuadër të takimeve me bazë qarku dhe platformës së bashkëqeverisjes me qytetarët
Anxhelina Hadergjonaj trullos fansat, shfaqet me fustan 4 mijë euro (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
5 ish-punonjës padisin ministren e Ramës Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është paditur 5 ish-punonjës të saj. Mësohet se ish-punonjësit Petrit Bakiu, G
Vajza e Albërie Hadërgjonaj shfaqet joshëse në imazhin e fundit Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit e
Robert Aliaj kundër Albërie Hadërgjonaj: Poshtë tallavaja! (VIDEO) Robert Aliaj ka qënë i pari që hypi në taksinë e Rudina Dembacaj për 2018, mbi emisionin e saj ''Mos i fol shoferit''.
Albërie Hadërgjonaj lë për të dëshiruar, me foton e fundit (FOTO LAJM) Ka qëndruar në skenë për një kohë tepër të gjatë. Që nga një moshë e hershme e deri më tani. Është tejet aktive në rr
Anxhelina Hadërgjonaj me fotosesion të ri, tregon shumë (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e femrave më atraktive shqiptare. Ajo bashkë me nënën e saj, këngëtaren
Partnerët e këngëtareve shqiptare që provuan burgun (FOTO LAJM) Fakti që janë figura të njohura dhe publike bën që shpeshherë skandalet që ndodhin në familjen e VIP-ave të bëhen publi