999 rezultate për

gjithnje

Flet Mozzik: Loredanën do ta ndihmoj gjithnjë, gëzuar Ramazanin (VIDEO) Mozzik, bashkëshorti i Loredanës, ka folur pas akuzave për mashtrim nga ana e gruas së tij, nga një çifr zviceran. Ai
Mesazhi emocionues i Ajax-it pas eleminimit: Sot jemi në lot, por do të ringrihemi si gjithnjë (VIDEO) Skuadra e Ajax-it na befasoi të gjithë këtë sezon me lojë dhe me rezulatet. Ekipi holandez ishte shumë pranë kalimit
Dybala: Në futboll sot je hero nesër nuk vlen asgjë Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala, do të jetë protagonist i një interviste në revistën "Style". Ai ka pran
80 vjeçarja që punon DJ tallet me pleqtë Ka nga ata që duan të thurin me grep, ata që duan kopshtarinë, kush do të bëjë rolin e gjyshes apo gjyshit e kështu me r
DASH 'shuplakë' Shqipërisë: Gjithnjë e më shumë vend tranzit për drogërat e forta Departamenti Amerikan i Shtetit i dorëzoi të enjten Kongresit raportin vjetor për strategjinë e luftës ndërkombëtare kun
Shihni me kujdes shenjat, a ju do vërtet shoqja e ngushtë? Në vijim gjeni disa shenja që shoqja/shoku i/e ngushtë ju urren! 1. Nuk ju komplimentojnë: E dimë, ka njerëz që nuk i
Miu merr lekët në bankomat (VIDEO) Udhëtari që ndodhej në një stacion nëntokësor të trenave në New York, ka mbetur i habitur kur pa një mi, që kishte ngecu
Pse cigaret elektronike janë po aq të dëmshme sa ato normalet Cigaret elektronike risin rrezikun për të shkaktuar sulm në zemër, goditje në tru ose sëmundje të tjera të zemrës, zbulo
Nga mbretëresha e dragonjve te Lady Gaga, si u veshën VIP-at në Oscar (FOTO LAJM) Oscar 2019 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Eventi më i rëndësishëm në industrinë e filmit i surprizoi të g
Shenjat se shoqja juaj e ngushtë ju urren Në vijim gjeni disa shenja që shoqja/shoku i/e ngushtë ju urren! 1. Nuk ju komplimentojnë: E dimë, ka njerëz që nuk i
Juventusi çorienton Livepool-in, Dybalan për Salah plus një thes me para Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fan
Më parë në Korçë, tani në Kavajë: Pse eskorta e Ramës përfshihet gjithnjë në aksidente? Gjatë rrugëtimit nga Tirana për në Berat, eskorta e Ramës u përfshi në një aksident në Gose të Kavajës, ku për fat të mi
Binjakët kriminelë që nuk i dënojnë dot çmendin edhe Salvinin (FOTO LAJM) Historia e binjakëve të ngjashëm shqiptarë, që nuk mund të dënohen dot edhe pse kanë kryer disa vjedhje të bujshme në It
Bëjnë dhjetra krime por nuk i arrestojnë, binjakët shqiptarë çmendin Italinë As Policia Shkencore nuk po arrin të fajësojë dy binjakë të tmerrshëm, të cilëve u pëlqen jeta plot rreziqe. Në zonën ru
Si të mbajmë gjithnjë aromë të mirë Një aromë e mirë është një nga dëshirat më të mëdhaja që ka secili. Dhe në fakt shkenca ka zbuluar se janë disa fak
Duar dhe këmbë gjithnjë të ftohta? Sëmundjet që mund të keni Gjymtyrët e ftohta mund të jenë simptomë e sëmundjeve malinje. Gishtat e ftohtë të këmbëve janë një dukuri që ndodh më s
Gjithnjë e më shumë antibiotikë, ekspertët të alarmuar nga pasojat Një rritje dramatike e konsumit global të antibiotikëve ka bërë që ekspertët e shëndetit publik të apelojnë për strategj
Thyen gjithnjë protokollin me veshjen, Meghan tregon pse Si pjesëtare e familjes mbretërore, Meghan Markle bie në sy në disa aspekte. Disa prej tyre, si për shembull fakti që ës
Pse një shtëpi shumë e rregullt është gjithnjë e trishtë Ndoshta jo të gjithë e njohin profesor Mario Sergio Cortella, por në kontekstin e shpërndarjes së shkencës edukative ësh
I kemi parë gjithnjë, për çfarë shërbejnë këto pako të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn