999 rezultate për

gjithnje

"Më thonin e shëmtuar", këngëtarja shqiptare paska vuajtur nga bullizmi në adoleshencë (FOTO LAJM) Ajo njihet për natyrën e sinqertë dhe të drejtpërdrejtë. E kemi fjalën për Bebe Rexhën, e cila gjithnjë u tregon fansave
Në këtë lokal klienti nuk ka gjithnjë të drejtë, kush thyen rregullat “fluturon” jashtë Nëse në të gjithë botën, klienti ka gjithnjë të drejtë, në këtë bar në Tokyo ndodh e kundërta. Nëse klientët nuk i bi
"Shumë të pasur", Greta Koçi tregon hapur si e do burrin e jetës (FOTO LAJM) Greta Koçi prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun e që sjell gjithnjë hite, por sa i përket je
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Dash Shehi gjithnjë origjinal, ia fut vrapit në rrugë që të shkelë semaforin (VIDEO) Dashamir Shehi është një politikan i pëlqyer në publik edhe prej spontanitetit dhe batutave të tij. Fjalimet e tij n
Nevina Shtylla në pushime me të dashurin, kapet mat nga paparacët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua
Ja 6 shenjat që një mashkull ju pëlqen, por është i ndrojtur Ja cilat janë 6 shenjat kur një mashkull ndjen për ty dhe e ka vështirë ta shprehë atë që ndjen: Nuk janë vetëm femrat
Meghan i mban duart gjithnjë në këtë pozicion në daljet publike dhe tani e mësuam arsyen (FOTO LAJM) Pothuajse çdo njeri ka një mënyrë qëndrimi kur del në publik apo edhe kur takon njerëz të rëndësishëm. Qëndrimi varet ng
Gaxherri: Nuk çuditëmi nëse PDK bëmn lojëra si gjithnjë Seanca për shpërndarjen e Kuvendit është caktuar për nesër një javë, mirëpo subjektet opozitare ende druajnë se partneri
Nuk i del një Instagram, Lori Hoxha ka një profil privat dhe e tha padashje (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka publikuar sot dy foto super seksi në profilin e saj në Instagram! Vetëm se kujdes kur ta shihni, pasi n
E dini përse djathi zvicerian ka vrima? Përgjigja do t’ju befasojë Përgjigjen është përpjekur ta japë shkenca, prandaj shkencëtarët zviceranë me hulumtime laboratorike kanë konstatuar se
Habit NATO: Bota po bëhet gjithnjë e më shumë e pasigurt “Aneksimi i Gadishullit të Krimesë së Ukrainës nga Rusia në vitin 2014 ka qenë rezultat i rritjes së garës në mes të fuq
Disa ditë larg të 50-ave, Jennifer Lopez shfaqet gjithnjë e më seksi (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa ditë nga ditëlindja e saj e 50-të. Por, JLo, ditëve të fundit po shfaqet më seksi se kurrë më p
"I kam marrë masat, jam gjithnjë 3 hapa para", Rama zbulon skenarin Kryeministri Rama ndodhej në Berat për vijimin e fushatës elektorale për zgjedhjet vendore kur presidenti Meta deklaroi
PËRGJIMET/ Xhaferaj: Dako ka përdorur gjithnjë banditët për vota, krimi ka kapur shtetin Publikimi i përgjimeve nga "Bild" përmes të cilave zbuloi se si vota blihej ose merrej përmes shantazhit nga grupe krimi
"Manjak seksual që rri gjithnjë në ereksion!" Libri i ri për Trump trondit administratën "Një manjak seksual...Një person që penisi i rri gjithnjë i erektuar". Ky është përshkrimi që gazetari Michael Wool i bë
Ia ka hedhur gjithnjë! Paaftësia e drejtësisë ndaj Gjergj Cukalit Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 v
E keni vënë rë? Pse Kate Middleton mban gjithnjë leukoplast në gishta? (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera
Rrëfehet Beckham: Si më detyroi Ferguson të prisja flokët në "Wembley" David Beckham gjithnjë është njohur për modelet e tij të flokëve, të cilat binin në sy po aq sa edhe talenti i tij në fu
Numri i sulmeve kibernetike po rritet me shpejtësi Fenomenet që 25 vjet më parë u konsideruan fantazi e pastër e shkencës – sot shoqëruesit gjithnjë e më të pranishëm në j