999 rezultate për

gjata

Aksident në Fushë Kosovë, paralizohet trafiku Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës. Si pasojë e aksidentit janë krij
Radhë të gjata automjetesh në kufirin Kosovë-Maqedoni e Veriut (FOTO LAJM) Kalimtarët çdo vit po përballen me radhë të gjata në pikat kufitare mes Kosovës dhe Maqedonisë Veriore në Han të Elezit.
Elvana Gjata e ka marrë shumë seriozisht, kështu përgatitet për në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga koncerti i shumëpritur “Sunny Hill Festival”. Artistë të njohur shqiptarë dhe ndërkombëtare
Fjolla Morina keq për ide, vishet si Elvana Gjata në klipin e fundit (FOTO LAJM) Fjolla Morina ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të radhës. Këngëtarja ka premtuar se do ta djegë fare verën
Elvana Gjata zbulon prapaskenat më komike të koncertit (FOTO LAJM) Gjithmonë pas një pune të madhe për një videoklip, koncert apo shfaqje prapaskenat janë pjesa më e lodhshme por gjithash
Emigrantët kthehen në atdhe, rradhë të gjata tek Dheu i Bardhë Shumë mërgimtarë ia kanë mësyrë vendlindjes për të kaluar pushimet e verës. Ndërkohë që në pikat kufitare janë krijua
Elvana Gjata kërcen gjatë udhëtimit, reagimi i të ëmës do ju shkri së qeshuri (VIDEO) Elvana Gjata ka postuar ditën e sotme në rrjetet sociale në të cilën duket mjaft e lumtur nën shoqërinë e të motrës dhe
Elvana Gjata dhe Aurela Hoxha bëjnë "xing" me veshjen, kujt i rri më bukur? (FOTO LAJM) Dy nga vajzat më të hijshme të ekrani shqiptar kanë zgjedhur të njëstën veshje. Të parës ja pamë Elvanës e cila para
Albi Nako tregon arsyen pse qau Elvana Gjata në Zvicër (VIDEO) Albi Nako treguar se përse qau në Zvicër këngëtarja Elvana Gjata. Elvana Gjata ka qënë pjesë e koncertit “Alba Festival”
Elvana Gjata pralajmëron surprizën e rradhës (FOTO LAJM) Pas suksesit të këngës me Capital T, Elvana ka paralajmëruar edhe një surprizë të radhës në rrjetet sociale pas albumit
Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të "Fustani" (FOTO LAJM) Elvana Gjata padyshim është një prej artisteve më me zë në Shqipëri por jo vetëm. Këngëtarja së fundmi ka sjellë një b
Elvana Gjata "trondit" rrjetin, Flori Mumajesi "fle gjumë" 3 muaj (FOTO LAJM) Elvana Gjata shijon suksesin, ndersa Flori Mumajesi ka humbur. Mumajesi ka kohë që nuk është aktiv në rrjetet sociale
Gjata bën deklaratën e fortë: Jemi të gatshëm të hyjmë në zgjedhje vetëm kur plotësohen standardet Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” është shprehur se opozita do
Elvana Gjata gjysmë nudo, gati të publikojë klipin e radhës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që po mer famë botërore, jo vetëm në fushën e muzikës por edhe si aktore
Elvana Gjata "e zhytur" në lejla (FOTOT LAJM) Elvana Gjata është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar por edhe atë botëror. Tashmë ajo
Demi me brirët më të gjata në botë (FOTO LAJM) Një dem në Alabama ka thyer një rekord të ri botëror për brirët më të gjatë ndonjëherë. Demi 7-vjeçar, fitoi vendin e ti
Befason Elvana Gjata, publikon foto për herë të parë me të atin (FOTO LAJM) Pas promovimit të filmit "2 gisht mjaltë" në kinema të ndryshme të Europës dhe disa koncerteve të mbajtura, Elvana ka gj
Syzet e Elvana Gjatës kanë çmim marramendës (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Tashmë atë mund ta sho
Elvana Gjata publikon fotot joshëse nga Roma (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Elvana Gjata i është drejtuar Romës. E veshur shik, me një kostum ngjyrë bojqelli këngëtarja duket s
Gruaja e rekordeve botërore, 33 metra flokë (VIDEO) Prej 10 vitesh, Asha Mandela mori Rekordin Botëror të Guinness për rastat (model flokësh të cilat lahen por nuk krihen)