999 rezultate për

gjakova

Nëna e re nga Gjakova kërkon urgjentisht gjak Familjarët e një nëne të re nga qyteti i Gjakovës janë duke kërkuar gjak nga qytetarët e Kosovës. E reja nga Gjakova kis
Gjakovari dehet dhe kërcënon gruan me fëmijën Në Gjakovë, dje, rreth orës 16:00, është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që nën ndikim të alkoolit ka kanosur bashkës
Zhduket i riu nga Gjakova, familjarët kanë një lutje për të gjithë Një djalosh i moshës 15-vjeçare, i quajtur Pal Hiseni, nga Gjakova është zhdukur gjatë ditës së djeshme. Ai ishte nisur
Gjakovarja shkon për të votuar, por dikush tjetër kishte firmosur për të Një votuese në qendrën nr. 0221C/03D, në fshatin Sheremetaj të komunës së Gjakovës ka shkuar për të votuar, por ka parë
Gjakova voton nën tingujt e muzikës (VIDEO) Në këtë ditë kur 19 qytete po votojnë për të zgjedhur të parin e vendeve të tyre, Gjakova ka vendosur që këto ethe t’i p
Shpërndanin ushqime për votë, arrestohen gjakovarët Policia ka arrestuar dy persona në Gjakovë nën dyshimin se kanë shpërndarë ndihma në këmbim të votave për zgjedhjet e të
Një shqiptar kalon në finale të xhudos Xhudisti nga Kosova, Akil Gjakova, ka kaluar në finale të Kampionatit Evropian U23 që po zhvillohet në Mal të Zi, dhe ës
Gjakovari sulmon nënën e tij Një i dyshuar mashkull është arrestuar pasi i njëjti ka kërcënuar dhe sulmuar fizikisht nënën e tij. Ngjarja ka ndodh
Sadete Krasniqi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj Sadete Krasniqi, 32- vjeçare nga Gjakova, ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo vuan nga Proteinoza Alvelolare e cila sëmundje
Gjakovari sot u vra se kishte ngacmuar një femër, ja si rrodhi ngjarja Në mëngjesin e sotëm A.Hana (30 vjeç) u qëllua me armë zjarri nga E.Bajrami (21 vjeç) në qendër të qytetit të Gjakovës,
Gjini- Kusarit: Zhvate gjakovarët për t'iu dhënë familjarëve leje ndërtimi Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Gjakovës Ardian Gjini ka deklaruar se Mimoza Kusari-Lila kryetare në detyrë
Lila: Të rinumërohet Gjakova, na kanë vjedhur Ish-kryetarja e Gjakovës Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se procesin e zgjedhjeve lokale në Gjakovë e kanë përcjell një mor
Vuajtjet e luftës/ Femrat gjakovare rrëfejnë tmerrin Mimoza dhe Vjollca, nga Gjakova, janë viktima të dhunës seksuale. Ato janë dhunuar nga pjesëtarët e forcave serbe, në vi
Djepi elektrik “Made in Gjakova” (VIDEO) Lëvizje deri në fjetje, traditë e vjetër me shekuj. Po të qëllonte ndonjë fëmijë jo fort i rehatuar, atëherë kjo do të v
Arkivat osmane: Sa shqiptarë kishin Shkupi, Tetova, Gjakova, Peja në vitin 1900 Nga një dokument, fotokopje e dokumentit origjinal të statistikave te Perandorisë Osmane, të cilin Komisioni Shqiptar e
Gjakovarja e bën për në spital të dashurin Raportohet se dje në rrugën “Agim Qelaj” në Gjakovë një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që i njëj
Gjakovari rreh gruan, arrestohet Është arrestuar një burrë në Gjakovë i cili më datë 13 të këtij muaji ka rrahur gruan e tij. Në raportin policor thuh
Postoi foto me armë në Facebook, arrestohet gjakovari Një person i dyshuar është arrestuar në Gjakovë pasi që i njëjti kishte postuar fotografi me armë në rrjetin social.
U hodh nga kati i gjashtë, policia jep detaje për 51-vjeçarin nga Gjakova Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për hedhjen e një personi nga kati i gjashtë i banesës në Gjakovë. Zyrtarë
Tifozët e Olimpiakos provokojnë trajnerin Hasi, zbuloni reagimin e gjakovarit Aventura e shqiptarit nga Gjakova, Besnik Hasi si trajner i ekipit më të madhe Grek Olimpiakos nuk është aspak e lehtë.