999 rezultate për

girona

Barcelona nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e pestë ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona duket e pangopur ndaj Gironas ku ka shënuar edhe golin e pestë në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është
Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Gironas në "Camp Nou". Një super aksion nga Blaugranasit, me stilin e
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Camp Nou". Përsëri është ai, Lionel messi duke shënuar edhe
Barcelona përmbys rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka përmbysur rezultatin ndaj Gironas në "Camp Nou". Autori i golit është argjentinasi, Leo Messi në minutë
Barcelona i kundërpërgjigjet Gironas (VIDEO) Barcelona i është kundërpërgjigjet skuadrës së Gironas duke shënuar golin e barazimit në "Camp Nou". Autori i golit
Girona shokon Barcelonën (VIDEO) Girona ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Goli është shënuar nga mesfushori 25-vjeçar, Portu që në
Skuadra e Barcelonës kundër Gironas Barcelona do të përballen në derbin e tyre të parë katalanas kundër Girona në "Camp Nou" pa katër lojtarë; Yerry Mina, P
Barcelona rrezikon të udhëtojë për Chelsean pa Piquen Gerard Pique ka pësuar një dëmtim në ndeshjen ndaj Espanyolit, dhe pritet të mungojë nga tetë deri në 10 ditë deri në nj
Girona befason Atleticon dhe barazon shifrat në Wanda Metopolitano (VIDEO) Girona ka barazuar shifrat ndaj Atletico Madridit në "Wanda Metropolitano. Goli është shënuar nga mesfushori Portu
Dënim tjetër për Ronaldon ? I gjuan lojtarit të Gironas në shpullë (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte humbja poshtëruese në fushën e Gironas, problemet tek shtëpia e Realit duket se nuk mbarojnë ende.
Girona i ndërpren rekordin historik Realit Girona e ka mposhtur 2:1 Real Madridin, që tani mbetet tetë pikë prapa Barcelonës në renditje. Real Madridi ka pësuar
Girona - Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Girona ka mposhtur 2:1 Real Madridin, që tani mbetet tetë pikë prapa Barcelonës në tabelën e klasifikimit. Real Madri
Gironas i mjaftojnë dy aksione ndaj mbretërorëve të Madridit Real Madrid ka pësuar dhe një tjetër goditje në garën për të fituar La Ligan. Një Real dominant në mesin e fushës por me
E FUNDIT / Girona për 5 minuta kthen rezultatin kundër Realit (VIDEO) Girona të pamundurën e bën të mundur duke kthyer rezultatin kundër Real Madridit në 2-1. Goli i parë u shënua nga su
Formacioni zyrtar i Realit kundër Gironas Girona dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Gjiganti madril
Pavarësia e Katalonjës detyron Realin të udhëtojë si "hallexhi" Parlamenti katalanas dje aprovoi me votë të fshehtë ndarjen, e cila deklaron pavarësinë nga Spanja dhe kostituimin e Rep
E FUNDIT / Reali udhëton pa autobusin e tyre për në Girona në fundjavë E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se skuadra e Real Madridit nuk do të udhëtoj në Girona me
Talenti i Gironas zbulon se çfarë i tha Messi dhe pse nuk e ndërroi fanellën me të por me Ter Stegen Barcelona fitoi ndaj Gironas me rezultat 0-3, kjo me dy autogola nga vendasit dhe një nga Luis Suarez. Lionel Messi n
Iu qep këmba-këmbës për 90 minuta, Messi i bën dy pyetje “stalker-it” të tij Maffeo, 20 vjeç, është i huazuar deri në fund të sezonit te Girona e ardhur nga kategoria e dytë, që gjithashtu është në
"Vetëvritet" Girona, Barcelona merr 3 pikë dhe ruan diferencën me Realin (VIDEO) Barcelona është thjesht e pandalshme në marshimin e saj në kampionatin spanjoll. Girona ishte viktima e gjashtë radh