999 rezultate për

gelsenkirchen

Kopje e McGregor, ky boksier po i çudit të gjithë (VIDEO) Conor McGregor mund të jetë në limitet e karrierës së tij në MMA, por irlandezi do të ketë një kopje të tij të bukur bre
Bundesliga nuk heq VAR-IN, por përgjegjësin e saj Federata Gjermane e Futbollit vendosi të shkarkojë nga detyra Hellmut Krug, supervizorin e sistemit VAR. Ky i fundit aku
Harta e golave të Ronaldos në Europë (FOTO) Cristiano Ronaldo shënoi dje në Gelsenkirchen ndaj Schalke 04 golin e tij të 25 në Champions League. Për më tepër që ky
Ditëlindja e veçantë Boateng-Satta (FOTO LAJM) 7 marsin e shkuar ish lojtari i Milanit Kevin Prince Boateng ka festuar ditëlindjen e tij të 27. Bashkë me të edhe partn
Bashkë me lojtarët "transferohen" dhe të dashurat (FOTO LAJM) Tashmë që merkatoja u mbyll zyrtarisht bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve mund të marrin frymë lirisht. Vera
Boateng debuton, Schalke fiton (FOTO LAJM) Duhej të kalonin katër javë që Schalke 04 të merrte fitoren e parë në Bundesligë. "Minatorët" mposhtën dje Bayer Leverku
Futbollistët e Schalke 04 vizitë në minierë Futbollistët e Schalkes vizituan minierën e kromit në Gelsenkirchen. Lojtarët u njoftuan nga klubi se do të shkonin të s
Djajtë e Kuq pushtojnë Gelsenkirchenin (VIDEO) Gjithçka ka përfunduar për Schalken në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve pasi janë mundur në shtëp