999 rezultate për

gecit

Vëllezërit e Gani Gecit: Të shpallet i pafajshëm, vrasjen e kreu për vetëmbrojtje (VIDEO) A është e mundur që Kulla e Gecajve në Llaushë të Skënderajt të jetë më e fortë se institucionet e Kosovës? Këtë pyet
Prokurorja e Gani Gecit: Ishte i pasigurt në burg Gani Geci, pasi ka kaluar 3 muaj në paraburgim, është liruar nga burgu dhe masa i është zëvendësuar me arrest shtëpiak.
Gani Gecit i pengon namazi i Shefqet Krasniqit në qeli Imami i arrestuar i Xhamisë së Madhe të Prishtinës Shefqet Krasniqi ka qenë shoqërues për disa ditë i ish-deputetit, Gan
Gani Geci kërcënohet në burg Tre ditë pasi është dorëzuar dhe po vuan dënimin në burgun e Lipjanit, Gani Gecit i ka ardhur një letër kërcënuese. “
Ja se çfarë po ndodh me Gani Gecin I dyshuari për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit, Gani Geci u vetëdorëzua tek EULEX, me qëllim që mbi të të veprojë drejtësia nd
A po e mbron Hashim Thaçi Gani Gecin? Disa ish-veteranë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë ngritur dyshime ndaj ish-kreut politik të UÇK-së, Hashim Thaçit
Gani Geci e kishte kërcënuar dhe më parë Ruzhdi Shaqirin Familjarët e viktimës, Ruzhdi Shaqiri kanë thënë se i afërmi i tyre ka qenë kërcënuar dhe më parë nga ana e Gani Gecit.
Ç'po ngjan me Gani Gecin?! Qindra njerëz përcollën për në banesën e fundit Ruzhdi Shaqirin, ish-luftëtar i UÇK-së. Në këtë varrim kanë qenë të p
Policia e Kosovës në kërkim të Gani Gecit Policia e Kosovës ende nuk e ka arrestuar ish-deputetin, Gani Geci, pasi që ky i fundit dyshohet se ka vrarë një person
Policia mobilizohet në kërkim të Gani Gecit Qendra e policisë në Skënderaj është mbushur me policë të njësisë speciale të Kosovës, ROSU. Ata janë vënë në kërkim
Ky është Ruzhdi Shaqiri, viktima e Gani Gecit Ky është Ruzhdi Shaqiri, i cili sonte është vrarë në Skënderaj nga ish-deputeti Gani Geci. Ruzhdi Shaqiri, ish-vete
Gani Geci shihet si kandidat i LDK-së në Skënderaj Meqënëse EULEX nuk lejoi daljen nga paraburgimi i fituesit të zgjedhjeve në Skënderaj Sami Lushtakut, Lidhja Demokratike
EULEX: Fazli Sejdiu nuk deshi të vriste Thaçin Fazli Sejdiu nuk kishte qëllim ta vriste kryeministrin Hashim Thaçi, por të vidhte në shtëpinë e tij në lagjen Arbëria m
Kthehet në burg komandanti i UÇK-së, Sabit Geci Një gjyqtar i misionit EULEX ka urdhëruar që ish-komandanti i UÇK-së, Sabit Geci të mos qendrojë më në spital, por të kt
Arrestimi i Gecit (s)ka lidhje me "Shtepine e verdhe" te Kukesit Zëvendësprokurori serb për krime të luftës, Bruno Vekariq, ka deklaruar për Televizionin s