999 rezultate për

gazmend

Nuk e kam hallin e Ramushit e as të Gazmendit Arton Muhaxheri - Ashtu siç e dinë të gjithë, unë nuk jam me Ramushin, por as nuk dua ta mbroj, sepse nuk ka nevojë për
Gazmend Paja si sheik në Dubai (FOTO) Aktori i humorit Gazmend Paja është nisur në Dubai. Veshur si një sheik, ai ka përshëndetur të gjithë fansat me një foto
Gazmend Paja na prezanton Pëllumbin Aktori i humorit Gazmend Paja, me anë të një fotoje të postuar në rrjetet sociale na ka prezantuar me shokun e tij më të
Gazmend Paja i përgjigjet thirrjes së Veliaj, adopton një çerdhe Thirrjes së kryebashkiakut Erion Veliaj për adoptimin e një çerdhe nga biznesi apo qytetarë që kanë mundësi ta bëjnë një
Të afërmit e Fehmi Musës: Nuk ka Lidhje me ISIS (VIDEO) Fehmi Musa është njëri nga pesë të arrestuarit për vepra terroriste, me dyshimin se ka ndihmuar Gazmend Halitin, edhe ky
"E varin" Gazmend Muhaxherin Në qendër të Pejës, Gazmend Muhaxherin e "kanë varur" në litar dhe poshtë tij janë disa qen që vërtiten rreth kryetarit
Ja kush janë kryetarët më të pasur të komunave të Kosovës (FOTO LAJM) Lëvizja Fol deklaroi në një prononcim për median pasurinë e politikanëve. Në bazë të listës të publikuar nga kjo lëvi
PD zgjedh 150 anëtarët e Këshillit, ja emrat ... PD ka bërë publikë 150 emrat e rinj që bëhen pjesë e Këshillit Kombëtar të kësaj partie. Anëtari i Këshillit Mbikqyrë
Gazmend Oketa attacks DP, speaks about the government General Secretary of the New Democratic Spirit, Gazmend Oketa, says that till now they haven't had any invite from the
Gazmend Paja: Pula vezën apo veza pulën? Aktori i mirënjohur i spektaklit humoristik “Portokalli”, Gazmend Paja, ka realizuar një "selfie", ku nuk ka nguruar dhe
Operacioni në Lazarat, Besi dhe Gazmend Paja një foto nga vendngjarja Ndërsa është dita e katërt e operacionit për marrjen nën kontroll nga policia e çdo metri katror të Lazaratit, aktorët e
Gazmend Paja tashmë në Instagram, bindet nga Vesa Luma (FOTO LAJM) Aktori i humorit Gazmend Paja, më në fund ka hapur edhe ai faqen zyrtare në Instagram. Duket se ai nuk e dëshironte
Eneda Tarifa i vjedh motorin Gazmend Pajës (FOTO LAJM) Eneda Tarifa, këngëtarja dhe moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, i ka vjedhur motorin aktorit Gazmend Paja
Shkarkohet Gazmend Dibra, në krye të Burgjeve, Artur Zoto Ministria e Drejtësisë njoftoi sot shkarkimin e drejtorit të Burgjeve, Gazmend Dibra. Mësohet se në vend të tij është em
FRD: Parlamenti të zhbllokojë situatën në KQZ Partia Fryma e Re Demokratike shprehu sot shqetësimin mbi situatën e krijuar në KQZ ndërsa kërkoi zgjidhje të menjëhersh
Miratohen dekretet e Nishanit, Xhezair Zaganjori anëtar i Gjykatës së Lartë Me 76 vota pro, 31 abstenime dhe një kundër, Kuvendi miratoi sot dekretin e Presidentit Nishani për Bledar Zaganjorin në
Nënkryetari i KMSH-së takohet me kreun e Muslim World League Krerët e KMSH-së, të përfaqësuar nga nënkryetari i saj, z. Gazmend Aga, pas mbarimit të ritualit të Haxhit, kanë zhvill
Kërkuan para që AKP-ja të mos ua merrte hotelin “Grand” Behgjet Pacolli e Remzi Ejupi kanë denoncuar Ukë Rugovën, Astrit Haraqinë, Gazmend Abrashin e Naser Osmanin se u kanë kë
Topi, new head of FRD Former President Bamir Topi officially joined the New Democratic Spirit (FRD), one month after a meeting with the initia
Gazmend Oketa bëhet për të tretën herë baba Arba ka lindur mbrëmë. Ajo është vajza e dytë dhe fëmija i tretë i deputetit Gazmend Oketa, ish ministër në kabinetin qe