999 rezultate për

gazetares

Siri, kolegu qan mbi trupin e gazetares së vrarë (VIDEO) Një video amatore e shfaqur në internet tregon pamje të momentit pas vrasjes së gazetares japoneze Mika Yanamoto në Siri
Gazetari i dhuron Contes një.... (VIDEO) Në hyrje të Gjykatës Federale teksa shkonte për të apeluar dënimin e tij 10-mujor, trajneri i Juventus Antonio Conte ësh
Ky nuk është lajm por truk gazetaresk (VIDEO) Kur gazetarët ngelin pa lajme nuk mund të shkojnë dhe tu thonë shefave të tyre se nuk kanë mundur të sigurojnë lajme, pa
Gazetares i grabisin telefonin live (VIDEO) Një korrespondente e “Russia Today” e cila po krynte një lidhje të drejtpërdrejtë duke raportuar mbi protestat e zhvillu
Gushi në Facebook, provokime seksuale ndaj gazetares Viktor Gushi, autori i dy vrasjeve, 3 plagosjeve dhe 16 grabitjeve i cili u arrestua pak ditë më parë nga policia kishte
Meksikë, gazetares i pritet koka Një masakër e vërtetë ka ndodhur në Meksikë. Një kartel droge ka prerë kokën dhe pjesët e trupit të redaktores së Primer
Gazetares i rrjedhin hundët live (VIDEO) Të bësh lidhje direkte, për gazetarët jo gjithmonë është e lehtë. Kjo vërtetohet me gazetaren e City Tv në Toronto, Saph