999 rezultate për

gattuso

Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
U kualifikua në finale, Gattuso: Fitoren ia dedikoj motrës sime të ndjerë Napoli u kualifikua në finalen e Kupës së Italisë pas barazimit 1-1 me Interin në "San Paolo" (Ndeshja e parë në "San Si
Gattuso me "dhimbje koke" para sfidës me Interin Pas 105 ditësh Napoli rikthehet në fushë për të luajtur të shtunën në mbrëmje kundër Interit ndeshjen e kthimit të gjysm
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi Marcello Lippi beson se Antonio Conte tashmë është një trajner i madh, ndërsa Gennaro Gattuso po bëhet një trajner i mir
Kessie drejt largimit nga Milani, Gattuso tenton ta marrë te Napoli Franck Kessie dhe Rino Gattuso mund të bashkohen sërish, kësaj radhe te Napoli. Mesfushori nga Bregu i Fildishtë ish
Gattuso merr lajmin e rëndë, i ndërron jetë e motra Rino Gattuso ka marrë një lajm shokues. Motra e tij, Francesca ka ndërruar jetë në moshën 37- vjeçare. Pas një sëmund
Karantina transformon dukshëm Gattuson (FOTO LAJM) Gennaro Gattuso është shembulli më konkret se sa është në gjendje të ndikojë karantina në dukjen e njeriut. Trajneri
Çfarë gjesti nga Gattuso, heq dorë nga paga dhe ua jep punonjësve të Napolit Ivan Gennaro Gattuso, trajneri italian i Napolit, po merr shumë lavdërime në mediat sociale pasi mbajti një qëndrim soli
Gattuso te Napoli edhe për një sezon tjetër Gennaro Gattuso duket se do të vijojë të jetë trajner i Napolit për të paktën edhe sezonin e ardhshëm, pasi vetë tekniku
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Hysaj i rëndësishëm për Napolin me Gattuson në stol, gati rinovimi Jetë e re në Napoli për Elseid Hysajn. Kura "Gattuso" ka funksionuar, i ka bërë mirë skuadrës dhe në veçanti mbrojtësin
E donte edhe te Milani, Gattuso nuk heq dorë nga Belotti Sulmuesi Andrea Belotti nuk po kalon një moment aspak të mirë me fanellën e Torinos, ku mban edhe shiritin e kapitenit,
Rezultatet pozitive me Napolin ofrojnë Gattuson me rinovimin e kontratës Rikuperimi i shpejtë në renditje në vendin e gjashtë në kampionatin italian, barazimi me Barcelonën në takimin e parë të
Napoli merr vendim mbi të ardhmen e Elseid Hysaj Pas një periudhe të zymtë, Elsi Hysaj ëstë kthyer përsëri në një lojtar të rëndësishëm për Napolin me Gattuson në stol.
Deklarata fantastike e Gattusos: Duhet të jemi më të bukur se Brad Pitt kur kemi topin Pas fitores ndaj Torinos me rezultatin 2-1, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso ka bërë një deklaratë epike. Të kaltr
Gattuso ironizon Barcelonën: Nuk bëri asgjë, shkojmë në "Camp Nou" për kualifikimin Gennaro Gattuso thotë se Barcelona nuk bëri asgjë kundër Napolit. Ai beson se Barcelona e ndëshkoi Napolin në gabimin
Gattuso flet para ndeshjes me Barcelonën: Duhet të mendojmë për gjithë ekipin, nuk është vetëm Messi Trajneri Napolit, Gennaro Gattuso ka folur para një ndeshje shumë të vështirë, atë përballë Barcelonës e vlefshme për 1/
Gattuso po përgatit një "burg" në fushë për Messin Napoli është i vetëdijshëm se shpresat e tij për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve varen kryekëput nga aft
Gattuso: Më mirë Europa League se fitorja ndaj Barcelonës Napoli është në kërkim të fitores së radhës në kampionat ndaj Brescias. Trajneri Gennaro Gattuso ka kërkuar që skuadra e
"Ancelotti e shkatërroi", Agjenti: Gattuso e rivlerësoi Hysajn Elseid Hysaj është duke bërë paraqitje të mira me Napolin nën drejtimin e Gattusos. Mbrëojtësi i kombëtares shqiptare lu