999 rezultate për

gani

Mjaft e shkatërruat organizmin, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun e varur Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Mos e shkatërruat organizmin me lëngje, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Në pritje të ëmbël zbuloi se ishte me koronavirus, si duket sot partnerja bukuroshe e Ruganit (FOTO LAJM) Michela Perisco në muajin mars mori lajmin e keq, teksa ishte infektuar me Koronavirus, së bashku me partnerin e saj, Da
Ish-kreu i SHISH flet për legalizimin e kanabisit në Shqipëri: Duhen rregulla të forta "Varet si organizohet. Nëse shteti merr përsipër ta bëjë këtë gjë, sepse propozimi ka ardhur nga qeveria nuk ka ardhur n
Gjobiten me 50 milion lekë organizatorët e protestës kundër konsullit grek në Gjirokastër Ditën e sotme banorë të Gjorokastrës u ngriten në sheshin “Çerçiz Topulli” dhe kërkuan largimin e konsullit grek, Lambro
Protesta për transportin dhe arsimin, arrestohen 11 persona në Tiranë Policia e Tiranës arrestoi 11 persona të identifikuar si organizatorë në tubimet e sotme para Ministrisë së Infrastruktu
Rikthehet Formula 1, njihuni me ndryshimet e garës Masat shtrënguese për të mos përhapur virusin e ri kanë detyruar organizatorët që të shmangin praninë e publikut rreth p
Apolonia mposht Lushnjën dhe merr kreun (VIDEO) Ka përfunduar me fitoren me rezultatin 3-1 ndeshja e luajtur në “Loni Papuçiu” mes Apolonisë së Fierit dhe Lushnjës.
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO) Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës. Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.
Nuk e hani një vakt të ushqimit, ja çfarë ndodh me organizmin tuaj Na ndodh të gjithëve që për shkak të angazhimeve të ndryshme të mos kemi kohë për të ngrënë një vakt apo të harrojmë për
Madridi futet në garë për organizimin e finales së Champions me tifozë Pasi tashmë janë zyrtarizuar shumë prej datave të rifillimeve të kampionateve në Europë, por me urdhrin se pas datës 3 g
Organizoi festë, studentja i ngjit koronavirusin të gjithë miqve Disa persona kanë rezultuar të infektuar me koronavirus pasi morën pjesë në një festë në Selanik, sipas raportit të fund
Gazetarja plas "bombën": Droga nga Shqipëria në Itali po transportohet me nëndetëse E ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, gazetarja e Ora News, Alba Kepi nga Italia solli detaje të forta në lid
Kokainë nga Belgjika në Itali, kush janë shqiptarët pjesë e organizatës së trafikut “Lumenj” kokainë nga Belgjika e fshehur brenda kavanozave plot me drogë dhe oriz të varrosur në Palanzana. Në Itali,
Brazili tërhiqet nga organizimi i "Kupës së Botës" Konfederata Braziliane e Futbollit ka vendosur të hënën të tërheqë kandidaturën e saj për të organizuar Kupën e Botës pë
Finalja e Champions luhet në Lisbonë, garë mes stadiumit të Benficës dhe Sportingut Qyteti i Lisbonës pritet që të organizojë finalen e Ligës së Kampioneve. Finalja e Champions për klube ishte përcaktu
Ishte planifikuar në Stamboll, finalja e Champions luhet në Lisbonë Kryeqyteti i Portugalisë, Lisbona, pritet të jetë qyteti që do të fitojë të drejtën për organizimin e finales së kompeti
"Nike" ndryshon sloganin për nder të George Floyd (FOTO LAJM) Të gjitha vendet perëndimore janë vënë në lëvizje pas vdekjes së George Floyd i cili u vra barbarisht disa ditësh nga nj
Pritet marrëveshja e madhe! Këshilli Politik mblidhet në orën 19:30 Mbrëmjen e sotme pritet të ketë zhvillime të rëndësishme përsa i përket miratimit të reformës zgjedhore. Sipas njofti
Liga e Kampioneve kthehet në problem: Pa datë, pa format, pa vend organizues Finalja e Ligës së Kampionëve është zakonisht një nga ditët që parashikohet më herët dhe vihet në kalendarin e futbollit