999 rezultate për

gaga

Lady Gagës nuk i pëlqen kur del tek The Simpson (VIDEO) Lady Gaga ka qenë shumë herë pjesë e seriale të “The Simpson” dhe kjo duket se ia bën nervat kaçurel këngëtares. Ajo e p
Lady Gaga triumfon në ndarjen e çmimeve European Music Awards (VIDEO) Lady Gaga ka fituar çmimin artistja më e mirë femër, kënga më e mirë, fansat më të mirë dhe video më e mirë në çmimet Eu
MTV Awards, pritet dominimi i Lady Gaga Lady Gaga pritet që të dominojë çmimet e “MTV”, në një ceremoni që do të mbahet pasditen e së dielës në arenën “Odyssey”
Bieber ia kalon GaGa-s, në YouTube Një vit më parë Lady Gaga ia kaloi Justin Bieber në garën për 1 miliardë shikime në Youtube, duke u bërë artistja e parë
Lady Gaga drejt Indisë Këngëtarja e çuditshme, Ladyi Gaga, ka mohuar zërat se do të fillojë bashkëpunimin me kinematografinë e filmit indian ed
Lady Gaga në Indi e veshur me ngjyrat e flamurit Popstari Lady Gaga është duke vizituar Indinë për të performuar në festën e Formula 1 e veshur me një veshje të modeluar
Rihanna, Lady Gaga dhe Adele në Rekordet Guinness Këngëtarja e zbuluar nga emisioni X Faktor, Rihanna do të hyjnë në librin e Rekordeve Guinness. Arsye është se ajo ka që
Lady Gaga, sjell Marilyn Monroe ndryshe për Bill Klinton (VIDEO) Lady Gaga performoi në koncertin “Një dekadë e ndryshimit” ku shfaqi Marilyn Monroe ndryshe. Ajo doli në skenë e hipur n
Lady Gaga, çmenduri në stil rrugëve të Londrës Shumica prej nesh stepet kur sheh një fustan dhe ne duam të vishemi mirë kur ne dalin darkave, por nëse ju jeni Lady Gag
Lady Gaga i kushton këngë "burrit" (VIDEO) Nju Jorku njihet ndryshe si qyteti që nuk fle. Me këtë moto Lady Gaga ka lëshuar një ode* për këtë qytet me titull “Marr
Lady Gaga me buzëqeshje prej diamantësh Lady Gaga ka porositur diamantë vezullues për t’i vënë në dhëmbët e saj si pirsing. Pritet që kurora e diamantëve në goj
Lady Gaga befason përsëri Lady Gaga ka qenë gjithmonë e dashur me mishin. Por këtë herë ajo është parë duke e ngrënë jo duke e veshur atë. Këngëta
Lady Gaga nis të kopjojë Ajo është bërë e njohur për stilin e saj të veçantë por këtë herë mbase i kanë shterruar idetë e reja dhe ka kërkuar kës
Lady GaGa lidhet me Taylor Kinney? Lady GaGa thuhet se ka hyrë në një marrëdhënie të re - me aktorin Taylor Kinney pasi ata filmuan videon për këngën You a
Lady Gaga mesazh bamirësie për viktimat e 11 shtatorit (VIDEO) Në përvjetorin e 10-të të 11 shtatorit, artistë të njohur kanë nisur një fushatë për përkujtimin e ditës ndryshoi botën.
Lady Gaga pa make up! Më mirë mos e shikoni Lady Gaga është e njohur për veshjet e saj të egra dhe grimin e ekzagjeruar si dhe për muzikën e saj. Së fundmi ajo ka t
Fansja numër një e Lady Gaga-s Lady Gaga ka një fanse të madhe në morinë e adhuruesve të saj. Bëhet fjalë për 80-vjeçaren Angelin Geramnotta, gjyshen e
Kate Middleton, ndër personazhet më elegantë Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, Michelle Obama, Carla Bruni Sarkozy e Lady GaGa janë ndërmjet emrave që janë klasif
Lady Gaga përlotet në shoun amerikan Ky është momenti kur Lady Gaga-s iu mbushën sytë me lot, ndërsa shikonte performancën e dy konkurrentëve në shoun televi
Lady Gaga: "Mos e vrisni super-yllin" Lady Gaga ka folur për vdekjen e Amy Winehouse dhe u ka thënë fansave të "mos e vrasin super-yllin". Gaga bëri thirrj