999 rezultate për

fyese

Presidenti rumun gjobitet për shprehje fyese ndaj romëve Këshilli Kombëtar për Luftën ndaj Diskriminimit i Rumanisë ka gjobitur presidentin e vendit, Traian Bashesku me 600 lei
Maqedonia, tekste shkollore që fyejnë shqiptarët Nxënësit e shkollave fillore dhe atyre të mesme në Maqedoni të hënën përmbyllin edhe një vit shkollor, me tekste me përm
Huliganët maqedonas vazhdojnë me thirrjet raciste antishqiptare Sot në sheshin e Shkupit një grup tifozësh të njohur për huliganizmin dhe sulmet e tyre ndaj shqiptarëve kanë parakaluar
Komente fyese në fletat e votimit Nga numërimi i votave kanë dalë plot 40 mijë vota të pavlefshme. Konsiderohen të pavlefshme pasi qyetetarët maqedonas gj
Deklaratat e Spahiut "shqetësojnë" parlamentin holandez Incidenti mes zëvendësministrit shqiptar te Mbrojtjes, Ekrem Spahiu dhe ambasadori holandez në Shqipëri, Van Den Dol për
Ligj i ri për tekstet shkollore (VIDEO) Deputetët e mazhorancës i kanë dhënë dritë jeshile projekt-ligjit të Bashkimit Demokratik për Integrim për ndryshimin e
Arrestohen autorët e grafiteve anti-shqiptare në Ohër Policia në Ohër ka ndaluar tre të rinj maqedonas të moshave 16 dhe 17 vjeç, që janë autorët e grafiteve fyese antiracis
India kërcënon Facebook-un dhe Twitter-in Qeveria e Indisë ka kërcënuar Facebook-un, Twitter-in dhe rrjetet e tjera sociale që të heqin materialet “fyese” dhe “n
Thaçi: Fjalët e presidentit rumun, fyese Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se nuk beson në vërtetësinë e deklaratave të të presidentit Rumun ku ofendo
Hetim për fyerjet ndaj Pollos Policia e Vlorës ka marrë dy të rinj nën hetim për vendosjen e parullave fyese gjatë ndeshjes së futbollit mes Flamurtar
Sjellje fyese e Bushit ne Haiti Dy ish-presidentë amerikanë, George Bush dhe Bill Clinton, të cilët ishin në një vizit&eum
Deklarata fyese e Dacit Naser Rugovës i duket fyese përgjigjja që mori nga Nexhat Daci për idenë që në krye t