999 rezultate për

futbollisti

Milot Rashica futbollisti më i mirë i Werder Bremen për sezonin 2018/19 Paraqitjet e jashtëzakonshme me Werder Bremenin në sezonin 2018/19 e kanë shpërblyer Milot Rashicën. Futbollisti kosovar
Ky është futbollisti i kombëtares shqiptare me orë 190 mijë dollar (FOTO LAJM) Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj është parë në konferencën e djeshme për shtyp me një orë luksoze. Bëhe
Ish-futbollisti i Atleticos: Simeone më gënjeu, nuk kthehem në Madrid Gelson Martins ka rrëfyer së fundmi periudhën e tij te Atletico Madrid. Sulmuesi i cili tashmë është në huazim te Mon
Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit Sot mund të jeta përgjija definitive e Igli Tares nëse do të jetë ose jo drejtor sportiv i Milanit, post ky i propzuar n
Reja sqaron skandalin me Grezdën dhe përgënjeshtron Federatën Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë, ka folur edhe për çështjen Eros Grezda dhe faktin që futbollisti i Rangers u largua
Aksidentohet me makinë futbollisti i Kukësit Nga festa në aksident. Mbrojtësi i Kukësit, Faton Xhemaili, pak orë pasi kishte festuar me ekipin në stadiumin "Elbasan
Gruaja zbulon tradhtinë, publikon mesazhet e futbollistit me dashnoren Një histori gazmore vjen nga Anglia, aty ku ish-sulmuesi i Charlton dhe Millwall, Christ Zebroski, ka tradhtuar gruan e
Bente seks në parking me gruan e futbollistit, kapet "mat" polici Një skandal i madh ka dalë në dritë në Skoci. Pas shumë denoncimeve të qytetarëve, të cilët panë një çift të bëjë seks n
Ngacmoi seksualisht gjyqtaren, futbollisti merr dënim shembullor Një 14-vjeçar është pezulluar nga futbolli për një vit në Itali pasi hoqi pantallonat e tij para një gjyqtareje femër dh
U zgjodh futbollisti më i bukur në "RUSI 2018", por nuk keni parë të dashurën e tij (FOTO LAJM) Foto hot në Las Vegas për Nathalia Solianin. Modelja braziliane ka fluturuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Moderatorja e quan futbollistin e Kosovës "idiot" Njërës nga moderatoret e njohura të sportit, Qëndresa Krelani, i ka ndodhur një e papritur në emision. E ftuar në emi
E dashura e futbollistit serb shfaqet seksi në ballkon (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit Filip Djordovic, Lady Gjorgjeviq, vijon të shfaqet mjaft seksi me fotot provokuese. Partnerj
Maldini tregon cili është futbollisti i përkryer për të Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka folur për futbollistin e përkyer, derisa ka përmendur aftësitë e katër lojtarëve të
Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM) Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partiza
Ndërron jetë futbollisti i Interit Ditë zie në Inter. Futbollisti i talentuar, Maicol Lentini ishte detyruar të largohet nga klubi në vitin 2017 për shkak
Skandaloze, sulmohet futbollisti i ekipit shqiptar në Serbi Sulm fizik me paramendim, ndaj futbollistëve te klubit "Lugina" në Levosojë! Duke parë sukseset e klubit shqiptar, Lu
LISTA/ Aktori dhe ish-futbollisti i futen politikës, garojnë në zgjedhjet lokale Zbardhet lista e re Këshilltarëve Bashkiak të Tiranës të dorëzuar sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga Partia Soci
Liverpool arrin akordin me yllin e Lyon-it Liverpool arrin të sigurojë talentin e Lyon, Tanguy Ndombele për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave angleze, "The Red
Si u arrestua futbollisti shqiptar nga Policia Policia e Sarandës po zhvillon një operacion masiv në qytetin e Sarandës ku deri më tani janë arrestua mbi 10 persona të
Shkon për një jetë më të mirë por zhduket ish- futbollisti i Kuçovës Ishte viti 1991 kur asokohe një 15-vjeçar ish-futbollisti i ekipit të të rinjve të Kuçovës, Belisar Subashi ëndërronte t