999 rezultate për

fshihen

Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit Dashi Kjo shenjë njihet për impulsivitetin dhe natyrën pasionante. Dashi e dashuron gjënë e re dhe intriguese, ndaj s
Nisin udhëtimet me traget drejt Barit, kategoritë që përfshihen Nga dita e sotme do të nisin udhëtimet me traget për të gjithë ata qytetarë me shtetësi italiane ose shqiptarë që janë r
4 skuadra të Serie A lejohen të nisin stërvitjen në 4 maj, në to përfshihen 3 lojtarë shqiptarë Stefano Bonaccini, kryetar i Rajonit Emilia Romagna ka firmosur një dekret të ri, duke shfuqizuar kështu dekretin e datë
VENDIMI/ Nga e hëna, në zonat e gjelbërta përfshihen edhe 18 bashki Ministrja e Shëndetësisë ka njoftuar përfshirjen në “zona të gjelbërta” edhe të 18 bashkive të tjera në vend që konsider
Cassano zgjedh formacionin e preferuar, përfshihen vetëm lojtarët që kishte shokë skuadre Cassano, i cili ka pasur një karrierë mjaft të pasur, duke luajtur me skuadra si Bari, Roma, Real Madrid, Sampdoria, Mil
Rama u jep lajmin e mirë shqiptarëve: Falen gjobat e kthehen patentat! Kryeministri Edi Rama u ka dhënë një lajm të mirë shqiptarëve të ndëshkuar për shkak të COVID-19. Rama sot premtoi q
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Më shumë kohë për të dalë, si do të lëvizet prej sot e në vijim Ashtu sikundër kryeministri Edii Rama njoftoi të premten, prej kësaj të hëne të gjitha bizneset që janë në listën e akti
Përfshihen nga flakët gjatë natës tre automjete në Tiranë Një zjarr ka përfshirë tre automjete pak pas mesnate në Tiranë. Mësohet se mjetet e parkuara janë në pronësi të shtetasv
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen Diletta Leotta dhe Daniele Scardina kanë zyrtarizuar para publikut lidhjen e tyre në fillim të këtij viti. Ndërkohë
Po fshihen të dhënat? Në Bergamo numri real i viktimave është 4500 dhe jo 2060 Italia është vendi më i prekur nga COVID-19 me mbi 13 000 viktima. Viktimat në Bergamo në muajin mars nga Covid-19 j
Nuk fshihen më, Oriola Marashi dhe Eros Grezda bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Pas lajmit të bujshëm se Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje duket se vetë çifti ka vendosur ta konfirmoj
Koronavirusi tmerron Italinë: Mes të infektuarëve përfshihen fëmijë dhe foshnje Covid-19 vazhdon të përhapet me shpejtësi në të gjithë botën, Mendohet se prek vetëm të moshuarit, por shifrat trego
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Sekretet që fshihen pas logove të famshme (FOTO LAJM) humë nga logot e njohura, që i shohim pothuajse çdo ditë kanë një origjinë mistike. Në disa logo, ju mund të shihni m
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tropojë Dy banesa janë përfshirë nga flakët pak pas mesnate në Tropojë Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Cerrnicë rre
Plas sherri mes shoferëve, përfshihen edhe policët Një aksident mes një furgoni dhe një makine është bërë shkak i një sherri mes drejtuesve të dy mjeteve dhe disa personav
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
"Skllevër" të ditëve të sotme, si përfshihen në mafian britanike fëmijë shqiptarë (FOTO LAJM) Shpesh dëshira për një jetë më të mirë e çon shumicën e të rinjve drejt rrugëve pa krye. Madje, ka edhe shumë familjarë