999 rezultate për

francezi

Mediat spanjolle e bëjnë të kryer largimin e Umtitis nga Barcelona "Sport" raporton se qendërmbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti do të largohet nga Barcelona gjatë verës. 24-vjeçari
Umtiti e pranon se nuk e di nëse do të zgjedhë Barçën apo Unitedin për të ardhmen Mbrojtësi i Barcelonës Samuel Umtiti mesa duket e ka ndarë mendjen për tu transferar tek Manchester United. Së fundmi fr
Ronaldo i'a dedikonte Benzemas lojën e bukur, francezi gjen formën e mirë (VIDEO) Karim Benzema është duke zhvilluar disa ndeshje të mira së fundmi, teksa ndihmon ekipin në gjetjen e golave. Francez
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
Messi ishte heroi i Dembeles kundër Chelseat, shikoni si e motivon francezin (VIDEO) Dembele shikohet si e ardhmja e Barcelonës ndërkohë Messi i ka treguar francezit se si të nisë hapat për tu bërë ai që t
United takohet me vëllain e Umtitis, kanë gati klauzolën dhe super pagë për francezin Samuel Umtiti i pëlqen shumë Jose Mourinhos, dhe portugezi është përpjekur ta transferoj atë në merkaton e janarit. U
Wenger do ta lërë Arsenalin për ta zëvendësuar një kampion bote Arsene Wenger duket gjithnjë e më larg Arsenalit. Me njw kontratë qw zgjat deri në vitin 2019-të me topçinjtë, trajneri
Interi optimist, marrëveshja me lojtarin e PSG e arritshme Sipas calciomercato.com, drejtori teknik i Interit, Walter Sabatini, është fans i madh i Pastores që e kishte kërkuar ed
Griezman tek Barcelona? Ja çfarë thotë francezi Antoine Griezmann do të takohet me Barcelonën në fundjavë teksa do të diskutojnë nëse titulli kampions do të rihapet apo
Real Madrid po përgatit ofertën për Pogban, francezi e pëlqen ambjentin Drejtuesit e Real Madrid tani po planifikojnë një ofertë për Pogban kur të mbaruar sezoni aktual. Mesfushori duket se
Pogba i bie pishmanit, nuk është i lumtur me ambjentin dhe stilin e Unitedit Marrëdhëniet e Pogbas me Jose Mourinhon janë tensionuar në kohën e fundit dhe francezi nuk është i lumtur me situatën ak
Lemar refuzon rinovimin me Monacon, lufta për të ka nisur Shtohen gjithmonë e më shumë lajmet për një largim të mundshëm të Thomas Lemar gjatë merkatos së verës. Kjo pasi së
Inter nis negociatat me sulmuesin e Frankfurtit Sebastien Haller po zhvillon një sezon fantastik me Eintracht Frankfurt dhe për këtë arsye lojtari ka tërhequr vëmendjen
Benzema refuzon të gjitha ofertat, dëshiron qëndrimin në Madrid Sipas Don Balon, Benzema ka refuzuar së fundi dy oferta për t’u larguar nga Reali i Madridit. Edhe pse Florentino Per
Zidane: Do vazhdoj të luftoj dhe nuk do dorëzohem kurrë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se gjithmonë është pozitiv dhe asnjëherë negativ dhe se do të vazhdo
Mahrezin nuk kanë ndërmend ta shesin Claude Puel dëshiron të mbajë te Leicester City, Riyad Mahrez. Pavarësisht zërave të merkatos, që e lidhin emrin e s
Abidal rikujton vuajtjet e kancerit: Messi mu lut mos i çoja më video Eric Abidal i ka rikthyer edhe një herë ato momente kur e gjithë bota lutej për të. Francezi i shpëtoi dy herë kancerit
Wenger largohet në fund të sezonit, Arsenali gjen zëvendësuesin e francezit Arsene Wenger pritet të largohet nga Arsenal në fund të këtij sezoni, pas rezultateve jo të mira në Premeirligë dhe liga
Reali i detyruar ta provojë veten pa Benzeman, dëmtohet francezi Lajm i keq për Karim Benzema nga infermieria e Realit. Sulmuesi francez nuk u stërvit me pjesën tjetër të skuadrës g
I gjithë Madridi me Benzeman, por francezi po i tradhëton të gjithë (VIDEO) Kur ka kaluar pothuajse gjysma e sezonit, Karim Benzema ende nuk ka dëshmuar aftësitë e tij që kishte pasur në sezonet e