999 rezultate për

francez

E bujshme / Mesfushori francez refuzon rinovimin me Unitedin Siç raporton, Sky Sports News, mesfushori francez, Anthony Martial ka refuzuar rinovimin e kontratës te Manchester Unite
Pogba në delima për të ardhmen, Juve në pritje Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba nuk e ka të qartë se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm. 25 vjeçari po luan
"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
Martial kërkon të rinovoj kontratën me Unitedin Për të flitej shumë se kishte një marrëdhënie të keqe me trajnerin Jose Mourinho te Manchester United. Por tani Anth
Benzema buzë greminës, akuzohet për pengmarrje Nuk kanë fund telashet për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Pas formës së dobët me spanjollët, akuzat për shantaz
Tjetër gjyq i humbur, ish-sulmuesi francez i merr Flamurtarit 60 mijë euro Tjetër gjyq i humbur për Flamurtarin. Bedi Buval është lojtari që ka fituar betejën me vlonjatët për 60 mijë euro. Ish-s
Wenger drejt rikthimit si trajner Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është shumë pranë rikthimit si trajner. Lajmin e ka bërë publik Bild ku gjatë nj
Ylli francez zgjedh Ligue 1 para Premier League Sulmuesi i skuadrës së Arsenalit, Alexandre Lacazette ka theksuar se ai preferon më shumë kampionatin francez se sa atë
Wenger në drejtim të gjigandit europian Ish-trajneri i Arsenal, Arsene Wenger është dukë planifikuar për tu rikthyer në krye të ndonjë prej klubeve më elitare n
Thaçi tmerron francezët: Nëse nuk bëhet siç dua unë do të plasë lufta Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se pa arritjen e një marrëveshje reciproke në Bruksel, nuk ka
"Tmerri" i Francës, shkatërrohet banda e "skifterave" Policia franceze ka bërë të mundur shaktërrimin e një bande grabitësish shqiptarë të përbërë nga 6 persona, pesë burra d
Francezët të dëshpëruar me atë që i ndodhi familjes azilante shqiptare E dëbuar më 7 shtator nga Mirecourt (Vosges) të Francës, një familje shqiptare me dy fëmijë u kthyen me avion privat në
Franca i kërkon Google-t që të fshijë nga harta burgjet e saj Ministri francez i Drejtësisë i ka bërë thirrje gjigantit të kërkimit Google, që të fshijë nga harta imazhet e "ndërtesa
"Topin e Artë duhet ta fitojë një lojtar francez" Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann ka thënë se Topin e Artë duhet ta fitojë një lojtar francez. “Lojtari
Mediat franceze zbulojnë pasardhësin e Ronaldos, është një shqiptar (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se Ronaldo është i pazëvendësueshëm, e keni gabim. Talenti i shqiptarit nga Kumanova, Gentian Ameti, d
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Trajektore e çmendur, sulmuesi në pronësi të Interit shënon golin më të bukur të ditës (VIDEO) Bordo ka fituar me rezultatin 3-0 kundër Nantës, dhe golin e parë të takimit e shënoi Karamoh. Sulmuesi i larguar n
Giroud pranë akordit me gjigandët francez Sulmuesi i Chelsea, Olivier Giroud nuk pranon të luajë në kampionatin turk konkretisht me skuadrën e Beshiktash. Shtatla
Neymar i dërgon mesazh yllit francez Sulmuesi i Paris Saint Germain, Neymar kërkon që në skuadrën e tij të luajnë më të mirët e botës. Sipas asaj që raporton
Bota në alarm, zhduket presidenti i INTERPOL (FOTO LAJM) Policia franceze ka hapur një hetim mbi vendndodhjen e presidentit të agjencisë ndërkombëtare të bashkëpunimit të polici